Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2873 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2726) oraz niepowtarzające się oferty agencji (147).

Działka budowlana Trębaczew, ul. Wyzwolenia
Trębaczew, ul. Wyzwolenia · Działka budowlana · 7719 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
463 100 000 zł
59995 zł / m²

Działka Trębaczew na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobrze położona działka .Dobry dojazd .Między Trębaczewem ,a Działoszynem tuż za przejazdem kolejowym....

Działka budowlana Janówka
Janówka · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 000 zł
2857 zł / m²

Działka Janówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z domem letniskowym Powierzchnia 2100 metrów kwadratowych Media: Elektryczność, Woda, Gaz (możliwość podłączenia) Dodatkowo jest studnia na terenie Piękny stawik 10-20 m2 pomiędzy dorodnymi pięknymi brzozami, istnieje wiele możliwości .... Dwie drogi dojazdowe, a więc możliwosć podziału na dwie działki Jesteś zainteresowany? To zadzwoń. Więcej zdjęc w linku poniżej: http://dallila.pl/dzialka...

Działka budowlana Łódź Śródmieście, ul. Armii Łódź
Łódź Śródmieście, ul. Armii Łódź · Działka budowlana · 3466 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 100 000 zł
1471 zł / m²

Działka Łódź Śródmieście na sprzedaż
Działka inwestycyjna położona w Łodzi, w ścisłym centrum miasta. Dojazd do działki: drogą asfaltową z dwóch stron. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna, biurowiec, hotel. Istnieje możliwość uzyskania zjazdu na dwie różne drogi gminne. Opis działki: Działka o powierzchni 3900 m2, składa się z dwóch prostokątów. Teren: płaski, częściowo ogrodzony, szerokość przy drogach wynosi 40 m i 27 m. Dostępne media: prąd, wodociąg, gaz, kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa mieszk...

Działka inwestycyjna Drzewica
Drzewica · Działka inwestycyjna · 352 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
1420 zł / m²

Działka Drzewica na sprzedaż bezpośrednio
Budynek handlowo usługowo mieszkalny z przeznaczeniem na działalność handlowo-uslugową (parter i piętro). Poddasze z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową. W pobliżu Osiedli i Urzędu Gminy. Ogłoszenie dotyczy lewej połowy....

Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Piwna
Łódź Bałuty, ul. Piwna · Działka budowlana · 831 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 163 400 zł
1400 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona przy zbiegu ulicy Drewnowskiej i Piwnej. Wjazd od ulicy Piwnej. Na wprost Manufaktury....

Działka inwestycyjna Łódź Bałuty
Łódź Bałuty · Działka inwestycyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
1300 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż bezpośrednio
Wynajme lub sprzedam działkę z budynkiem - STRYKOWSKA, OSWIATOWA Działka w swietnej lokalizacji, 1000m2 , pietrowy budynek okolo 380m2 oraz drugi mniejszy kilkudziesiecio metrowy. Idealne na dzialalnosc gospodarcza, hurtownie etc. Mozliwa sprzedaż....

Działka budowlana Łódź Górna, ul. Adama Naruszewicza
Łódź Górna, ul. Adama Naruszewicza · Działka budowlana · 1174 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
1278 zł / m²

Działka Łódź Górna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Łódź. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1174 m2 w kształcie prostokąt. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, gaz w ulicy. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie tramwajowe, linie autobusowe. Odległość od centrum Łodzi: około 4 km. Sąsiedztwo: domy jedno i wielorodzinne. Rekreacja: plac zabaw. Usługi: sklepy spożywcze, szkoły, poczta....

Działka inwestycyjna Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego 6
Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego · Działka inwestycyjna · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 990 000 zł
1247 zł / m²

Działka Łódź Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem oferty jest unikalna działka inwestycyjna o powierzchni 3 200 m2 położona w ścisłym centrum Łodzi. Lokalizacja: - Łódź - ul. Kilińskiego 6 (pomiędzy Pomorską a Północną) - zaledwie 300 metrów od najpopularniejszej ulicy w mieście - ul. Piotrkowskiej; - 400 metrów od centrum rekreacyjno-kulturalnego Manufaktura Stan prawny: - własność - pozwolenie na budowę - budynek mieszkalny/mieszkalno-usługowy/komercyjny o powierzchni minimum 6 000 m2; PUM: 5 700m2 107 mieszkań + l...

Działka budowlana Łódź Polesie, ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
Łódź Polesie, ul. gen. Lucjana Żeligowskiego · Działka budowlana · 2885 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 990 000 zł
1036 zł / m²

Działka Łódź Polesie na sprzedaż
Działka budowlana położona w Łodzi, około 1 km od centrum. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna, hotelowa. Opis działki: Działka o powierzchni 2 885 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: stara zabudowa wielorodzinna, budynki komercyjne. Tereny rekreacyjne: basen, skwer. Infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola, szpital. Opis lokalizacji: Komunikacja...

Działka inwestycyjna Łódź Śródmieście, ul. Pomorska
Łódź Śródmieście, ul. Pomorska · Działka inwestycyjna · 2639 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 586 220 zł
980 zł / m²

Działka Łódź Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę gruntową niezabudowaną Łódź-Śródmieście. Powierzchnia działki to: 0,2639 ha o kształcie prostokąta i szerokości od frontu ca 20m przy długości ca 68m. Teren działki porośnięty jest drzewostanem dzikim, ogrodzony od frontu ogrodzeniem niekompletnym z elementów prefabrykowanych w stanie złym. W najbliższym sąsiedztwie: - z lewej strony zabudowa jednorodzinna wieloletnia - z prawej strony pierwsza działka wolna, następna to obiekt UŁ - naprzeciwko ul. Lumumby ( teren...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.