Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2428 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2386) oraz niepowtarzające się oferty agencji (42).

Działka budowlana Trębaczew, ul. Wyzwolenia
Trębaczew, ul. Wyzwolenia · Działka budowlana · 7719 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
463 100 000 zł
59995 zł / m²

Działka Trębaczew na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobrze położona działka .Dobry dojazd .Między Trębaczewem ,a Działoszynem tuż za przejazdem kolejowym....

Działka budowlana Gidle
Gidle · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 400 000 zł
2000 zł / m²

Działka Gidle na sprzedaż bezpośrednio
Działka 1200 mkw z możliwością dokupienia sąsiedniej w centrum Gidel z budynkiem w trakcie budowy o pow. 558 mkw. Podziemia ze sklepieniami łukowymi. Możliwość rozbudowy do 1500 mkw i prowadzenia różnej działalności w tym medycznej....

Działka budowlana Łódź Bałuty, ul. Piwna
Łódź Bałuty, ul. Piwna · Działka budowlana · 831 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 163 400 zł
1400 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona przy zbiegu ulicy Drewnowskiej i Piwnej. Wjazd od ulicy Piwnej. Na wprost Manufaktury....

Działka inwestycyjna Łódź Bałuty
Łódź Bałuty · Działka inwestycyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
1300 zł / m²

Działka Łódź Bałuty na sprzedaż bezpośrednio
Wynajme lub sprzedam działkę z budynkiem - STRYKOWSKA, OSWIATOWA Działka w swietnej lokalizacji, 1000m2 , pietrowy budynek okolo 380m2 oraz drugi mniejszy kilkudziesiecio metrowy. Idealne na dzialalnosc gospodarcza, hurtownie etc. Mozliwa sprzedaż....

Działka inwestycyjna Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego 6
Łódź Śródmieście, ul. Jana Kilińskiego · Działka inwestycyjna · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 990 000 zł
1247 zł / m²

Działka Łódź Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem oferty jest unikalna działka inwestycyjna o powierzchni 3 200 m2 położona w ścisłym centrum Łodzi. Lokalizacja: - Łódź - ul. Kilińskiego 6 (pomiędzy Pomorską a Północną) - zaledwie 300 metrów od najpopularniejszej ulicy w mieście - ul. Piotrkowskiej; - 400 metrów od centrum rekreacyjno-kulturalnego Manufaktura Stan prawny: - własność - pozwolenie na budowę - budynek mieszkalny/mieszkalno-usługowy/komercyjny o powierzchni minimum 6 000 m2; PUM: 5 700m2 107 mieszkań + l...

Działka inwestycyjna Łódź Śródmieście, ul. Pomorska
Łódź Śródmieście, ul. Pomorska · Działka inwestycyjna · 2639 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 586 220 zł
980 zł / m²

Działka Łódź Śródmieście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę gruntową niezabudowaną Łódź-Śródmieście. Powierzchnia działki to: 0,2639 ha o kształcie prostokąta i szerokości od frontu ca 20m przy długości ca 68m. Teren działki porośnięty jest drzewostanem dzikim, ogrodzony od frontu ogrodzeniem niekompletnym z elementów prefabrykowanych w stanie złym. W najbliższym sąsiedztwie: - z lewej strony zabudowa jednorodzinna wieloletnia - z prawej strony pierwsza działka wolna, następna to obiekt UŁ - naprzeciwko ul. Lumumby ( teren...

Działka budowlana Łódź Julianów, ul. Skarbowa 26
Łódź Julianów, ul. Skarbowa · Działka budowlana · 572 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
540 000 zł
944 zł / m²

Działka Łódź Julianów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bez pośredników działkę na Julianowie znajdującą się na terenie zespołu Osiedla Mieszkaniowego Skarbowców umieszczonego w ewidencji zabytków, z zatwierdzonym projektem budowlanym budowy budynku mieszkalno-usługowego oraz adaptacji istniejącej wieży ciśnień o powierzchni użytkowej 277,80 m2....

Działka budowlana Brzeziny, ul. Leśna
Brzeziny, ul. Leśna · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
933 zł / m²

Działka Brzeziny na sprzedaż bezpośrednio
Działka gotowa do zagospodarowania super położenie łatwy dostęp do wszelkich mediów...

Działka inwestycyjna Zgierz, ul. Barwnikowa 6
Zgierz, ul. Barwnikowa · Działka inwestycyjna · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 000 zł
917 zł / m²

Działka Zgierz na sprzedaż bezpośrednio
Działka przemysłowa 6000m.Atrakcyjna lokalizacja przy autostradzie.Projekt hali 1000m pomieszczeń biurowych 200m spełniający wymogi UE...

Działka budowlana Łódź Górna, ul. Władysława Reymonta
Łódź Górna, ul. Władysława Reymonta · Działka budowlana · 10643 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 900 000 zł
836 zł / m²

Działka Łódź Górna na sprzedaż
Działka budowlana z dwoma ceglanymi budynkami położona w miejscowości Łódź w dzielnicy Górna przy Parku imienia Władysława Reymonta, blisko ulicy Piotrkowskiej, hali targowej Łódź - Górniak, Topaz Business Park oraz Łódzkiej Strefy Ekonomicznej. Dojazd do działki: bezpośredni od trzech ulic. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna oraz usługowo-handlowa. Opis działki: Działka o powierzchni 10643 m2 w kształcie ustawnego prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: woda, prąd, gaz....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.