Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2417 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2375) oraz niepowtarzające się oferty agencji (42).

Działka inwestycyjna Janinów
Janinów · Działka inwestycyjna · 70000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł

Działka Janinów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 0,7ha , rekreacyjno - inwestycyjna, wszystkie media ,przy drodze powiatowej , niedaleko rzeka, 4 km od zjazdu z autostardy A1, w pobliżu przystanek autobusowy Łowicz- Łódz , w pobliżu lasy , mały staw....

Działka leśna Pratków
Pratków · Działka leśna · 98000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł

Działka Pratków na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam około 1ha ziemi w 70% zalesionej, las 20 letni Nieruchomość położona w miejscowości Pratków gm Zduńska Wola. Dobry dojazd do nieruchomości. Polecam...

Działka rolna Mierzyce
Mierzyce · Działka rolna · 419000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł

Działka Mierzyce na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki rolne o łącznej powierzchni 4,19 ha, w tym 42 arów zalesione. Działki położone w miejscowości Mierzyce koło Wielunia z dojazdem od głównej drogi. Działki nr. 150, 1, 572, 152, 3, 574, 1071 Zdjecia są tylko pogladowe z google maps, w przypadku pytań proszę o kontakt. ...

Działka siedliskowa Góry Suche
Góry Suche · Działka siedliskowa · 158900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
199 000 zł
1 zł / m²

Działka Góry Suche na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie położone grunty rolne i leśne 15,89 ha na granicy lasów przedborskiego parku krajobrazowego. Województwo łódzkie, gmina Przedbórz obręb wsi Góry Mokre i Kaleń. Grunty głównie V i VI klasy, dopłaty ONW. Przepięknie położona działka siedliskowa + trzy przy drodze i mediach (woda, prąd). Gospodarstwo składa się z 47 działek (łatwość sprzedaży i wymiany). Część porośnięta lasem....

Działka inwestycyjna Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski · Działka inwestycyjna · 240000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
1 zł / m²

Działka Piotrków Trybunalski na sprzedaż bezpośrednio
Okazja!!!! Sprzedam 24 ha w miejscowości Wola Krzysztoporska powiat Piotrkowski brak miejscowego planu zagospodarowania możliwość podziału na działki budowlane grunt w częsci porośnięty drzewostanem rębnym. Tranzakcji nie obejmuje nowa ustawa gruntowa...

Działka rolna Pipie
Pipie · Działka rolna · 45000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
1 zł / m²

Działka Pipie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne 1,5ha-Vklasa, łąki 1,5ha, las 1,5ha. Możliwość sprzedaży działki pod budowę. Działka położona na uboczu przy drodze asfaltowej. Działka położona w gminie Brąszewice....

Działka leśna Mojżeszów
Mojżeszów · Działka leśna · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 000 zł
1 zł / m²

Działka Mojżeszów na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam las o powierzchni 75 arów jest on w dwóch kawałkach 20a i 55a położony w województwie łódzkim powiat radomszczański gmina przedbórz obszar mojżeszów...

Działka rolna Skomlin
Skomlin · Działka rolna · 28940 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
1 zł / m²

Działka Skomlin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię orną w Skomlinie. Pierwsza działka ma powierzchnię 2,89 ha, a druga o powierzchni 1,75 ha....

Działka leśna Jeziorko
Jeziorko · Działka leśna · 310000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
1 zł / m²

Działka Jeziorko na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry,mam do zaoferowania profesjonalnie prowadzony i zadbany las o powierzchni 24 ha na działce 31 ha z możliwością dokupienia przyległej działki o powierzchni 40 ha.Dwie drogi dojazdowe,melioracje wodne,wspaniałe tereny łowieckie.Las sąsiaduje z parkiem krajobrazowym dorzecza Warty i Widawki. Oferowana nieruchomość jest dobrą i rentowną inwestycją.Wszelkie pytania proszę kierować pod numerem telefonu...

Działka rolna Pajęczno
Pajęczno · Działka rolna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
1 zł / m²

Działka Pajęczno na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działke rolną w Pajecznie w województwie łódźkim. Wielkość działki 3500 m2. Klasa gruntów IV i V. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.