Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2636 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2545) oraz niepowtarzające się oferty agencji (91).

Sierakowice Prawe · Działka rolna · 21900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
372 300 zł
17 zł / m²

Działka Sierakowice Prawe na sprzedaż bezpośrednio
Grunty rolno-inwestycyjne 2,19ha + media. Sierakowice Prawe przy drodze krajowej Skierniewice-Łowicz... 5 dni temu

Działka siedliskowa Gałków Mały, ul. Borowiecka
Gałków Mały, ul. Borowiecka · Działka siedliskowa · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 900 zł
76 zł / m²

Działka Gałków Mały na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjno-budowlana 700 m2. Róg Borowieckiej i Pustej. Ogrodzona, dwie bramy (od Borowieckiej i od Pustej). Prąd i woda na działce. Bez zabudowań. Blisko sklep i las.... 6 dni temu

Działka inwestycyjna Ozorków, ul. Leśna 2
Ozorków, ul. Leśna · Działka inwestycyjna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
38 zł / m²

Działka Ozorków na sprzedaż bezpośrednio
Działka z wjazdem od trasy 91--Zgierz -Łęczyca,praktycznie z ulicy lub trasy(wytyczone wjazdy).Media w ulicy,nadaje się pod zabudowę,były już raz wydane warunki zabudowy.Oczyszczona całkowicie,nadaje się pod teren na inwestycje.... 6 dni temu

Stare Krasnodęby, ul. Pod Lasem · Działka budowlana · 2001 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
95 zł / m²

Działka Stare Krasnodęby na sprzedaż bezpośrednio
Działka ładnie położona w pobliżu dużych kompleksów leśnych ,na osiedlu ekskluzywnych domków jednorodzinnych. Na pobliskiej rzeczce planowana jest budowa zalewu rekreacyjnego. Od granicy działki do ściany lasu jest około 20-tu metrów.... 6 dni temu

Działka budowlana Starowa Góra
Starowa Góra · Działka budowlana · 1354 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 400 zł
100 zł / m²

Działka Starowa Góra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1354m². Wymiary to okolo 25x55 Media (woda, prąd, gaz) są blisko w ulicy. W sąsiedztwie domki jednorodzinne. Dojazd do większych miast jest bardzo szybki: - Łódź 3km - Rzgów 5km Komunikacja miejska - mpk 70 i 70b oraz kursuje autobus PKS Dojazd do... 6 dni temu

Działka rekreacyjna Łódź Łagiewniki, ul. Okólna
Łódź Łagiewniki, ul. Okólna · Działka rekreacyjna · 304 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
92 zł / m²

Działka Łódź Łagiewniki na sprzedaż bezpośrednio
Rodzinny Ogródek Działkowy w Łagiewnikach; Sektor B nr 72; Dwa drewniane domki plus taras;... 6 dni temu

Działka rekreacyjna Piotrków Trybunalski, ul. Brzeźnicka
Piotrków Trybunalski, ul. Brzeźnicka · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
51 zł / m²

Działka Piotrków Trybunalski na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie usytuowana działka rekreacyjna zlokalizowana w Piotrkowie przy ulicy Brzeźnickiej. Działka posiada altankę, liczne nasadzenia w postaci drzew i krzewów owocowych, kwiatów, drzew iglastych. Prąd, woda. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu .... 6 dni temu

Działka budowlana Łódź Śródmieście, ul. Armii Łódź
Łódź Śródmieście, ul. Armii Łódź · Działka budowlana · 3466 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 100 000 zł
1471 zł / m²

Działka Łódź Śródmieście na sprzedaż
Działka inwestycyjna położona w Łodzi, w ścisłym centrum miasta. Dojazd do działki: drogą asfaltową z dwóch stron. Przeznaczenie: zabudowa wielorodzinna, biurowiec, hotel. Istnieje możliwość uzyskania zjazdu na dwie różne drogi gminne. Opis działki: Działka o powierzchni 3900 m2, składa się ...

Działka budowlana Dąbrówka Wielka
Dąbrówka Wielka · Działka budowlana · 2151 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 000 zł
51 zł / m²

Działka Dąbrówka Wielka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbrówka Wielka, w gminie Zgierz, w powiecie zgierskim. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1251 m2 w kształcie prostokąta przylega krótszym bokiem do drogi asfaltowej, natomias...

Działka rolna Klęk
Klęk · Działka rolna · 3432 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
264 000 zł
77 zł / m²

Działka Klęk na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Klęk, w gminie Stryków, w powiecie zgierskim. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania w przyszłości W-Z. Opis działki: Działka o powierzchni 3432 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.