Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, łódzkie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2709 działek na sprzedaż łódzkie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2618) oraz niepowtarzające się oferty agencji (91).

Żelechlin · Działka rolna · 60000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
5 zł / m²

Działka Żelechlin na sprzedaż bezpośrednio
dodane dzisiaj

Działka budowlana Rydzynki
Rydzynki · Działka budowlana · 1050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
76 zł / m²

Działka Rydzynki na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż piękną działkę budowlaną koło Tuszynka. Odległość od Łodzi to zaledwie 15 km. Działka jest uzbrojona, znajduje się przy drodze asfaltowej, zarazem w cichej i spokojnej okolicy, idealnej do letniego wypoczynku. Zachęcam do kupna!... dodane dzisiaj

Działka budowlana Wrząca
Wrząca · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
70 zł / m²

Działka Wrząca na sprzedaż bezpośrednio
Jestem posiadaczem działki budowlanej w miejscowości Wrząca gmina Lutomiersko o powierzchni1 h.Moja cena za m2 to 70zł możliwość negochacji.Wszelkie pytania proszę kierować pod podany numer kontaktowy... dodane dzisiaj

Działka rekreacyjna Siucice-Kolonia
Siucice-Kolonia · Działka rekreacyjna · 3700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 500 zł
5 zł / m²

Działka Siucice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Cicha i piękna okolica przy samej rzece i drodze polnej, 350 m od szosy. Nad częścią działki przebiega linia energetyczna. Rzeka jest spiętrzona i pełna ryb (pstrągi, okonie, karasie...) 150 m do kąpieliska. Równolegle z rzeką biegnie droga gruntowa a obok niej zagajniki i łąki w których kryją się ... dodano wczoraj

Działka rekreacyjna Łyszkowice
Łyszkowice · Działka rekreacyjna · 770 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 900 zł
52 zł / m²

Działka Łyszkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam tanio działkę rekreacyjną nr 1007 pos. 112 w m. Łyszkowice, gm. Pęczniew, otoczoną z trzech stron lasem sosnowo-brzozowym w odległości ok. 1,5 km od drogi nr 478 i zalewu Jeziorsko. Bardzo ładnie położona, ostatnia w szeregu, w kształcie pięciokąta. Z daleka od ruchu pojazdów. Powierzchn... dodano wczoraj

Działka leśna Wola Blakowa
Wola Blakowa · Działka leśna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
3 zł / m²

Działka Wola Blakowa na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dzialka lesna.wiecej szczegolow pod numerem telefonu.... dodano wczoraj

Działka budowlana Łódź Nowosolna, ul. Margaretek
Łódź Nowosolna, ul. Margaretek · Działka budowlana · 714 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
181 zł / m²

Działka Łódź Nowosolna na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję do sprzedaży kształtną działkę usytuowaną na osiedlu nowych domów jednorodzinnych we wschodniej części miasta przy ulicy Margaretek. Działka jest ogrodzona z trzech stron, posiada furtkę i bramę wjazdową. W drodze przy działce znajdują wszystkie media : prąd, gaz, woda, kanalizacja. W odle... dodano wczoraj

Działka budowlana Rąkczyn
Rąkczyn · Działka budowlana · 1971 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
197 000 zł
100 zł / m²

Działka Rąkczyn na sprzedaż
Oferowana do sprzedaży nieruchomość to działka budowlana o powierzchni 1971m2, usytuowana we wsi Rąkczyn nieopodal miejscowości Poddębice.Działka w bliskim sąsiedztwie basenów w Poddębicach oraz Centrum Sportu w Byczynie.Dodatkową zaletą może być lokalizacja działki w sąsiedztwie lasów -dla osób lub...

Działka budowlana Nowe Skoszewy
Nowe Skoszewy · Działka budowlana · 920 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
98 zł / m²

Działka Nowe Skoszewy na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 920 m2 położona w miejscowości Nowe Skoszewy.(Nowe Skoszewy - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim w gminie Nowosolna, na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich). Idealna lokalizacja, niedaleko do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ...

Działka budowlana Nowe Skoszewy
Nowe Skoszewy · Działka budowlana · 1841 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
98 zł / m²

Działka Nowe Skoszewy na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA o powierzchni 1841 m2 położona w miejscowości Nowe Skoszewy. (Nowe Skoszewy - wieś w Polsce położona w województwie łódzkim w gminie Nowosolna, na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich). Idealna lokalizacja, niedaleko do infrastruktury miejskiej, a jednocześ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.