Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubuskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

790 działek na sprzedaż lubuskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (706) oraz niepowtarzające się oferty agencji (84).

Działka leśna Dąbrówka Wielkopolska
Dąbrówka Wielkopolska · Działka leśna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
1 zł / m²

Działka Dąbrówka Wielkopolska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las sosnowy o srednim wieku 70 lat o powierzchni 4 hektarow kontakt tel. ...

Działka rolna Chocicz
Chocicz · Działka rolna · 428000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
941 600 zł
2 zł / m²

Działka Chocicz na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna 42,8ha w jednym kawałku. Całosc składa sie z dwoch działek o nr 514/1  544/1...

Działka rolna Świdnica Łochowo
Świdnica Łochowo · Działka rolna · 69820 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
2 zł / m²

Działka Świdnica Łochowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Do sprzedania działka rolna. Nr działki 1275/2 rejon Świdnica / Łochowo koło Zielonej Góry. Grunt kategorii 5/6 Cena 2zł/m2 Współrzędne google maps: 51.868391, 15.407720 Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny...

Działka rolna Wysokie
Wysokie · Działka rolna · 759012 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 770 000 zł
2 zł / m²

Działka Wysokie na sprzedaż bezpośrednio

Działka rolna Kretkowo
Kretkowo · Działka rolna · 85000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
2 zł / m²

Działka Kretkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 8,5 hektara w kilku działkach położonych w Gminie Lubiszyn, niedaleko miejscowości Ściechów, Kretkowo , Staw. Największa działka 4,5 ka, później mniejsze 0,5 , 1,8 i i 1,3...

Działka rolna Sieniawa
Sieniawa · Działka rolna · 24100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
2 zł / m²

Działka Sieniawa na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę w Sieniawie nr.225/1 , gm. Łagów, o powierzchni 2,41ha. Klasa ziemii: RIVb 1,34 RV 0,66 RVI 0,41 okazja, gorąco polecam ;)...

Działka leśna Nowy Świat
Nowy Świat · Działka leśna · 19200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 000 zł
2 zł / m²

Działka Nowy Świat na sprzedaż bezpośrednio
Las sosnowy posadzony w 1992 roku, częściowo polana ( ok. 30 a ). W lesie przebywa dużo zwierząt (dziki, sarny). Nieruchomość znajduje się nieopodal zabudowy, blisko drogi Sulechów-Zielona Góra, co sprawia, że jest to bardzo dobra inwestycja ( 3 zł za m2 !) Jej kształt i bliskość zabudowy sprawia, że można, po wycince lasu przekształcić część działki pod budownictwo mieszkaniowe. Możliwość podziału na mniejsze. Więcej informacji pod numerem telefonu lub mailowo. Kontakt bezpośredn...

Działka leśna Kiełcz
Kiełcz · Działka leśna · 15800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 900 zł
2 zł / m²

Działka Kiełcz na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania 55 letni las sosnowo-brzozowy. W lesie były robione regularne przecinki, na powierzchni 25 arów został wycięty i posadzony nowy las - sosna. Las znajduje się przy głównej drodze i nie ma problemu z dojazdem. Zachęcam do oględzin. Pozdrawiam Paweł....

Działka rolna Połupin
Połupin · Działka rolna · 2056146 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 000 zł
2 zł / m²

Działka Połupin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąki około 205 ha 40 działek. sprzedam najchętniej jako całość lub podzielę...

Działka rolna Łęknica
Łęknica · Działka rolna · 16582 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
2 zł / m²

Działka Łęknica na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna (ŁIV-0,6603ha, RIVa-0,9979ha) w obszarze rzeki Nysy Łużyckiej przeznaczona dla celów rolniczych....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.