Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, lubuskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

738 działek na sprzedaż lubuskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (623) oraz niepowtarzające się oferty agencji (115).

Działka rekreacyjna Gorzów Wielkopolski, ul. Marcina Kasprzaka
Gorzów Wielkopolski, ul. Marcina Kasprzaka · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczo-rekreacyjna na terenie ROD Tulipan w Gorzowie ul. Kasprzaka/ Jaskółcza o pow. 400 m2 z murowaną altaną o pow. 25 m2. Drzewka owocowe. Działka Zadbana. tel. kom....

Działka rekreacyjna Gorzów Wielkopolski, ul. Śląska
Gorzów Wielkopolski, ul. Śląska · Działka rekreacyjna · 386 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
10 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaz dzialke ogrodowa o powierzchni 386 m2. Z murowana altanka o powierzchni 14 m2. Dzialka zagospodarowana, ogrodzona, ma nasady drzew owocowych i roslin. Zapraszam do zakupu...

Gorzów Wielkopolski, ul. Kobylogórska · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 999 zł
17 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną położoną przy ul. Kobylogórskiej ROD Tulipan. Działka posiada murowaną altanę, własny licznik z prądem, Toaletę. Magazynek na narzędzia.Kompostownik. Małą skrytkę pod podłogą. Na działce rosną drzewa owocowe: śliwki, czereśnie,jabłka. Krzaki borówek,malin. Kwiaty. truskawki. kawałek trawnika...

Działka rekreacyjna Zielona Góra Jędrzychów, ul. Podwójna
Zielona Góra Jędrzychów, ul. Podwójna · Działka rekreacyjna · 328 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 000 zł
15 zł / m²

Działka Zielona Góra Jędrzychów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na Jędrzychowie (ROD ul. Podwójna, sektor A). Działka 328m2 z murowaną altaną, prądem i wodą....

Działka rekreacyjna Gorzów Wielkopolski, ul. Kwiatowa
Gorzów Wielkopolski, ul. Kwiatowa · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 200 zł
13 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo zadbana działka. Lewa strona przygotowana pod zasiew warzyw, po prawej stronie zasiana trawa i miejsce na wypoczynek. Na działce rosną jabłonie, czereśnia, porzeczki, maliny, winogrono. Domek z osobnym pomieszczeniem na narzędzia ogrodnicze. Niestety w chwili obecnej nie ma możliwości przyłączenia prądu. ALTERNATYWA TO PANELE SŁONECZNE + AKUMULATOR (cena zestawu ok 3000zl tyle zapłacił znajomy) to i tak taniej niż agregat, który ciągle halasuje i pobiera paliwo. Więcej informacji udz...

Zielona Góra Przyjaźń, ul. Francuska · Działka rekreacyjna · 360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
17 zł / m²

Działka Zielona Góra Przyjaźń na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodowa rekreacyjna jest altanka i narzędziownia przyłączony prąd i woda zadbana...

Działka rekreacyjna Gorzów Wielkopolski Zawarcie, ul. Kobylogórska
Gorzów Wielkopolski Zawarcie, ul. Kobylogórska · Działka rekreacyjna · 360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
17 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski Zawarcie na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 30, położona na ulicy Kobylogórskiej, altanka murowana pokryta blachą, podłoga i taras wykafelkowany, z dodatkową kanciapą na narzędzia. Na działce są posadzone drzewa owocowe. Doprowadzona woda....

Działka rekreacyjna Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski · Działka rekreacyjna · 345 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
17 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Na działce jest woda, prąd, dwa wejścia oraz brama wiazdowa zamykana na klucz. Do działki można dojechać autobusem MZK 107 i 110. Na działce są również drzewka owocowe oraz krzewy. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka rekreacyjna Wilkanowo
Wilkanowo · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 999 zł
14 zł / m²

Działka Wilkanowo na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania dzialke rekreacyjna w ROD Wilkanow. Na dzialce znajduja sie drzewka i krzewy ozdobne oraz drzewa owocowe . Ogrod podzielony jest na dwie czesci , rekreacyjna z fundametem wielkosci 35m2 z doprowadzona woda i kanalizacja z odplywem do szamba . Na dzialce znajduje sie basen o wymiarach 3mX3,5m idealny na upalne dni na działce także znajduje się mała altanka drewniana na narzędzia oraz WC . Druga czesc dzialki przeznaczona jest na uprawe warzyw około 200m2 oraz parking na dwa auta...

Gorzów Wielkopolski · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
18 zł / m²

Działka Gorzów Wielkopolski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą na ROD Wetran. Altana drewniana,woda,...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.