Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, lubuskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

763 działek na sprzedaż lubuskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (695) oraz niepowtarzające się oferty agencji (68).

Działka rolno-budowlana Dobrzęcin
Dobrzęcin · Działka rolno-budowlana · 156867 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
5 zł / m²

Działka Dobrzęcin na sprzedaż bezpośrednio
Grunty Rolne 16 ha z Dworkiem 650 m2 do remontu. Bardzo ciekawa lokalizacja 7 km od Zielonej Góry. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela nieruchomości. Grunty rolne regularnie uprawiane aktualnie obsiane pszenicą Na niektórych działkach znajduje się drzewostan w wieku rębnym. Powierzch...

Działka rolno-budowlana Nowe Strącze
Nowe Strącze · Działka rolno-budowlana · 8300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
5 zł / m²

Działka Nowe Strącze na sprzedaż bezpośrednio
Położenie działki: Nowe Strącze działka w gm. wschowa, woj. lubuskie oznaczona w ewidencji gruntów obrębu lgiń jako działka nr 6/10, księga wieczysta nr 2265. w planie zagospodarowania przestrz. gm. wschowa jako teren upraw polowych. zgodnie z uzyskaną informacją zagospodarowanie przewiduje zmiany...

Działka inwestycyjna Sieraków
Sieraków · Działka inwestycyjna · 68700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
319 000 zł
5 zł / m²

Działka Sieraków na sprzedaż bezpośrednio
ŻWIROWNIA Alternatywne wykorzystanie działki - inwestycyjne. Działka posiada opracowaną dokumentację geologiczną udokumentowanego złoża piaskowo - żwirowego o zasobności 210 585 ton.W odległości 12 km znajduje się zakład betoniarski 15 km od autostrady A4 ,możliwość dokupienia sąsiadującej działk...

Działka leśna Gubin
Gubin · Działka leśna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
5 zł / m²

Działka Gubin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las gmina Gubin....

Działka leśna Gubin
Gubin · Działka leśna · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Gubin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las na pniu 4 ha Gubin...

Działka rolna Siedlnica
Siedlnica · Działka rolna · 80000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
5 zł / m²

Działka Siedlnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię orną , dobrej klasy o powierzchni 8 h w trzech kawałkach. ...

Działka rolna Łaz
Łaz · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
5 zł / m²

Działka Łaz na sprzedaż bezpośrednio
Piękny teren pod winnice południowy stok jeden z najwyższych w okolicy, piękne widoki na miejscowość Zabór oraz największą winnice w polsce. Poniemiecka studnia wody...

Działka rolno-budowlana Ownice
Ownice · Działka rolno-budowlana · 9398 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
6 zł / m²

Działka Ownice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, posiadam na sprzedaż działkę o pow. 94 ara ( dz. numer 348) mieszczącą się w cichej, atrakcyjnej miejscowości Ownice, gmina Słońsk, powiat Sulęciński. Obok działki znajduję się łowisko komercyjne. Istnieje możliwość wykopania niewielkiego stawu. Na uwagę zasługują walory przyrodnicze t...

Działka rolna Białczyk
Białczyk · Działka rolna · 55100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
303 050 zł
6 zł / m²

Działka Białczyk na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną powierzchnia 5.51,ha,położoną w miejscowości Białczyk w gminie Witnica woj.Lubuskie dojazd asfaltowy później 300 metrów drogą polną utwardzoną....

Działka rekreacyjna Sława
Sława · Działka rekreacyjna · 6600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
6 zł / m²

Działka Sława na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się na ROD im 22 Lipca niedaleko jeziora sławskiego (ok 1,5km) Doprowadzona jest woda ,prąd ,kanalizacja. Rozpocząłem budowę altany o pow. 35m która stanęła na etapie fundamentów (doprowadzenia kanalizy wody i prądu) i zalaniem płyty....

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.