Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2187 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2139) oraz niepowtarzające się oferty agencji (48).

Działka rolna Górale
Górale · Działka rolna · 617000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 010 500 zł
7 zł / m²

Działka Górale na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne 61,7 ha z zasiewami pszenicy i rzepaku. Cena 65 000 zł /ha....

Działka inwestycyjna Pinino
Pinino · Działka inwestycyjna · 500000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
1 zł / m²

Działka Pinino na sprzedaż bezpośrednio
Uwaga: w związku ze zmianami w ustawie o ustroju ziemi rolnej która wchodzi w życie z dn. 01.01.2016 r. możliwości zakupu gruntów rolnych dla osób nie prowadzących działalności rolniczej będą mocno ograniczone! Opis działek: Działki ewidencyjne w miejscowości Pinino i Huta Chojno o łącznej powierzchni ok. 50ha, dostępne w trzech wariantach sprzedażowych. Działki położone są w gminie Rogowo w powiecie Rypińskim na województwa Kujawsko- Pomorskiego(południowo- zachodnia część). Działki ...

Działka rolna Książki
Książki · Działka rolna · 420000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 300 000 zł
8 zł / m²

Działka Książki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne 34 ha w gminie Książki, powiecie wąbrzeskim, woj. kuj-pom , pozostały grunt w sąsiedniej wsi, ziemia III i IV klasy, zadbana, w tym 10 % łąki, istnieje możliwość sprzedaży w pojedynczych działkach.Możliwy zakup na kredyt preferencyjny. Na życzenie klienta pomagam w uzyskaniu kredytu....

Działka rolna Brzuze
Brzuze · Działka rolna · 350000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 625 000 zł
8 zł / m²

Działka Brzuze na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia rolna 35 hektarów klasa III . IV . W jednym kawałku meliorowana przy drodze asfaltowej . Lokalizacja gmina Brzuze powiat Rypin . Cena 75000 zł (1 hektar ). ...

Działka siedliskowa Okalewko
Okalewko · Działka siedliskowa · 280000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 900 000 zł
10 zł / m²

Działka Okalewko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolno - sadownicze o łącznej powierzchni 28 ha. - 10 ha - Sad orzechowy (orzech laskowy) w pełni owocowania, z doprowadzonym nawodnieniem, ogrodzony, nagłośnienie odstraszające ptaki. Na terenie sadu znajduje się magazyn, wybudowany z pustaka, pod dachem krytym blachodachówką o powierzchni ok 84 m2, - 1,5 ha las 35 letni, - 11,5 plantacja choinek (w różnym wieku) - świerk pospolity, - 1,5 ha plantacja świerku srebrnego kującego, - 0,5 ha staw rybny. Na działce ...

Działka inwestycyjna Łapinóż-Rumunki
Łapinóż-Rumunki · Działka inwestycyjna · 250000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
5 zł / m²

Działka Łapinóż-Rumunki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną ok. 6 km od Brodnicy. Działka atrakcyjna do wykorzystania na wiele sposobów. Więcej informacji pod nr telefonu. Cena do negocjacji....

Działka leśna Rzęczkowo
Rzęczkowo · Działka leśna · 236000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
2 zł / m²

Działka Rzęczkowo na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka las 23,6 ha sadzony ,zadbany 45 lat droga na całej dlugosci.oferta wazna od września 2015 roku...

Działka inwestycyjna Sarnowo
Sarnowo · Działka inwestycyjna · 230000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 300 000 zł
10 zł / m²

Działka Sarnowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren o powierzchni 23 ha z pozwoleniem na budowę zbiorników wodnych o powierzchni 16000 m? w miejscowości Sarnowo gm. Lubraniec...

Działka inwestycyjna Sikorz
Sikorz · Działka inwestycyjna · 209951 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 000 000 zł
10 zł / m²

Działka Sikorz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Sikorz  1 km od Sępólna Krajeńskiego w pobliżu Sępoleńskiego parku przemysłowego o powierzchni 209 951 m2 ( 21 ha ) objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenu z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług.  Nieruchomość ogrodzona , woda , prąd Cena netto....

Działka rolna Dorotowo
Dorotowo · Działka rolna · 207500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
622 500 zł
3 zł / m²

Działka Dorotowo na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo rolne o powierzchni 20,75 ha, w tym ok. 6 ha lasu i ok. 2,5 ha łąki....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.