Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2547 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2323) oraz niepowtarzające się oferty agencji (224).

Działka rolna Iwiny, Iwiny 122
Iwiny, Iwiny · Działka rolna · 2950000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 650 000 zł
7 zł / m²

Działka Iwiny na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo rolne o pow. 295 ha z zabudowaniami, w tym lokal mieszkalny, 2 działki budowlane. Możliwość przejęcia zatrudnienia i sprzętu. Grunty położone na dwóch gminach Warta Bolesławiecka i Zagrodno, woj. dolnośląskie. Klasy gleby III a i b – 142 ha, IV a i b – 120 ha, las - 7 ha, Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub bezpośrednio celem zaprezentowania Państwu nieruchomości na żywo w godz. 8-14. 7 zł/m2 Cena do uzgodnienia. ...

Działka inwestycyjna Okmiany
Okmiany · Działka inwestycyjna · 896000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
152 320 000 zł
170 zł / m²

Działka Okmiany na sprzedaż bezpośrednio
Serdecznie zapraszamy inwestorów do zainteresowania ofertą Terenów Aktywizacji Gospodarczej (TAG) w miejscowości Krzywa i Okmiany. Oferta jest oparta o założenia strategii rozwoju i obejmuje możliwość inwestowania w sferę: - przemysłowo- produkcyjną, - przetwórczą, - usługową. Tereny Aktywizacji Gospodarczej leżą w południowej części gminy Chojnów. Jest to płaski,niezabudowany teren o łącznej powierzchni 89,60 ha. Grunt podzielony jest na 16 działek o powierzchni od 1,5 ha do 16 ha. Usytuo...

Działka rolna Wróbliniec
Wróbliniec · Działka rolna · 750000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
3 zł / m²

Działka Wróbliniec na sprzedaż bezpośrednio
Grunty rolne - łąki pow. 75 ha. IV-VI klasa. Powiat Milicz. Woj. Dolnośląskie. Dwie działki: 54 ha (w tym 8,75 ornych) i 21 ha. Na większej możliwość wydzielenia siedliska. Piękne położenie nad Baryczą - park krajobrazowy. Wysokie dopłaty UE. Działki regularnie wykaszane....

Działka rolna Przedmoście
Przedmoście · Działka rolna · 588916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
4 zł / m²

Działka Przedmoście na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo o powierzchni 58,8916 ha w ciąglej uprawie, obecnie na całej powierzchni trawy. Położone w miejscowości Przedmoście, gmina Środa Śląska. Działki o numerach: 265/27, 265/8, 263, 894, 897. Klasy ziemi: RIVb - 11,04 ha, RV - 4,31 ha, ŁIII - 3,01 ha, ŁIV - 22,0182 ha, ŁV - 5,80 ha, ŁVI - 0,51 ha, PsIV - 9,0968 ha, W - 0,9266 ha, Lz - 2,18 ha. Gospodarstwo na obszarze około 43 ha posiada plan zagospodarowania terenu jako grunty rolne. Pozostała część nie posiada planu zagospoda...

Działka budowlana Trzebnica
Trzebnica · Działka budowlana · 378000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 200 000 zł
14 zł / m²

Działka Trzebnica na sprzedaż bezpośrednio
Grunt budowlany o powierzchni w bardzo dobrej lokalizacji.bardzo dobrej lokalizacji z przeznaczeniem na obiekt tj.: budownictwo mieszkaniowe, wielorodzinne oraz jednorodzinne, biura, powierzchnie komercyjne, usługowe, gastronomiczne, przedszkole, hotel & conference resort , dom seniora, obóz młodzieżowy, szkółka agroturystyczna, klub jeździecki. Na terenie położonym w malowniczym miejscu pełnym życia znajdują się dwa jeziora o łącznej powierzchni 110.000 m2. Dookoła roztaczają się lasy o pona...

Działka budowlana Czeszów, ul. Trzebnicka
Czeszów, ul. Trzebnicka · Działka budowlana · 378000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 200 000 zł
14 zł / m²

Działka Czeszów na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż teren z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2, na którym mogą powstać obiekty jednorodzinne, wielorodzinne, sportowe, usługowe i rekreacyjne takie jak hotele, dom seniora, restauracje, lokale biurowe. Teren znajduje się koło Trzebnicy 27 km od Wrocławia, w kierunku Poznania. Pod koniec 2017 roku powstanie tam droga ekspresowa S5. Wrocław -Trzebnica, która skróci czas dojazdu do około 20 min. Ideą projektu jest stworzenie swoistej enklawy dla osób, które są aktywne zawodowo...

Działka inwestycyjna Długopole Górne
Długopole Górne · Działka inwestycyjna · 350000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 100 000 zł
9 zł / m²

Działka Długopole Górne na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednia, Działka pod inwestycję. Piękna okolica. Zielony, górzysty teren. Miejscowość zdrojowa. ...

Działka budowlana Lipce
Lipce · Działka budowlana · 329236 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 169 000 zł
40 zł / m²

Działka Lipce na sprzedaż bezpośrednio
Oferta dotyczy nieruchomości położonej w Lipcach, gmina Miłkowice, powiat legnicki, woj. Dolnośląskie. Nieruchomość obejmuje swym obszarem 32,9236 ha. Teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wielorodzinną o niskiej intensywności oraz usługową wolnostojącą (nieuciążliwe usługi komercyjne). Teren posiada pełną dokumentację projektową oraz pozwolenia na budowę domków jednorodzinnych(ok. 230 działek), instalację wodną, drogi i kanalizację, 3 km od centrum Legnicy w miejscowo...

Działka rolna Jelenia Góra Sobieszów
Jelenia Góra Sobieszów · Działka rolna · 325400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
602 000 zł
2 zł / m²

Działka Jelenia Góra Sobieszów na sprzedaż bezpośrednio
32,54 ha roli w Jeleniej Górze prawidłowa kultura rolna 18,500 za ha...

Działka rolna Królikowice, ul. Kobierzycka
Królikowice, ul. Kobierzycka · Działka rolna · 270141 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 322 256 zł
16 zł / m²

Działka Królikowice na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Królikowice. Grunty klasy II i częściowo IIIa. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: grunty orne. Opis działki: Działka o powierzchni 270 000 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski, pokryty uprawami. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy podmiejskie. Odległość od centrum Kobierzyc: 2 km. Sąsiedztwo: uprawy, tereny zielone....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.