Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2607 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2348) oraz niepowtarzające się oferty agencji (259).

Działka rolna Iwiny, Iwiny 122
Iwiny, Iwiny · Działka rolna · 2950000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 650 000 zł
7 zł / m²

Działka Iwiny na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo rolne o pow. 295 ha z zabudowaniami, w tym lokal mieszkalny, 2 działki budowlane. Możliwość przejęcia zatrudnienia i sprzętu. Grunty położone na dwóch gminach Warta Bolesławiecka i Zagrodno, woj. dolnośląskie. Klasy gleby III a i b – 142 ha, IV a i b – 120 ha, las - 7 ha, Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub bezpośrednio celem zaprezentowania Państwu nieruchomości na żywo w godz. 8-14. 7 zł/m2 Cena do uzgodnienia. ...

Działka inwestycyjna Okmiany
Okmiany · Działka inwestycyjna · 896000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
152 320 000 zł
170 zł / m²

Działka Okmiany na sprzedaż bezpośrednio
Serdecznie zapraszamy inwestorów do zainteresowania ofertą Terenów Aktywizacji Gospodarczej (TAG) w miejscowości Krzywa i Okmiany. Oferta jest oparta o założenia strategii rozwoju i obejmuje możliwość inwestowania w sferę: - przemysłowo- produkcyjną, - przetwórczą, - usługową. Tereny Aktywizacji Gospodarczej leżą w południowej części gminy Chojnów. Jest to płaski,niezabudowany teren o łącznej powierzchni 89,60 ha. Grunt podzielony jest na 16 działek o powierzchni od 1,5 ha do 16 ha. Usytuo...

Działka rolna Wróbliniec
Wróbliniec · Działka rolna · 750000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
3 zł / m²

Działka Wróbliniec na sprzedaż bezpośrednio
Grunty rolne - łąki pow. 75 ha. IV-VI klasa. Powiat Milicz. Woj. Dolnośląskie. Dwie działki: 54 ha (w tym 8,75 ornych) i 21 ha. Na większej możliwość wydzielenia siedliska. Piękne położenie nad Baryczą - park krajobrazowy. Wysokie dopłaty UE. Działki regularnie wykaszane....

Działka rolna Sulimierz
Sulimierz · Działka rolna · 540000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 160 000 zł
4 zł / m²

Działka Sulimierz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne w województwie dolnośląskim w miejscowości Gołkowa 54 ha okolice Sulmierzyc. cena: 2160 000 zł oraz grunty rolne w województwie dolnośląskim. 15.5 ha Góry gm. Cieszkow, cena: 460 000 zł Możliwa negocjacja ceny. ...

Działka inwestycyjna Długopole Górne
Długopole Górne · Działka inwestycyjna · 350000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 100 000 zł
9 zł / m²

Działka Długopole Górne na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednia, Działka pod inwestycję. Piękna okolica. Zielony, górzysty teren. Miejscowość zdrojowa. ...

Działka budowlana Lipce
Lipce · Działka budowlana · 329236 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 169 000 zł
40 zł / m²

Działka Lipce na sprzedaż bezpośrednio
Oferta dotyczy nieruchomości położonej w Lipcach, gmina Miłkowice, powiat legnicki, woj. Dolnośląskie. Nieruchomość obejmuje swym obszarem 32,9236 ha. Teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wielorodzinną o niskiej intensywności oraz usługową wolnostojącą (nieuciążliwe usługi komercyjne). Teren posiada pełną dokumentację projektową oraz pozwolenia na budowę domków jednorodzinnych(ok. 230 działek), instalację wodną, drogi i kanalizację, 3 km od centrum Legnicy w miejscowo...

Działka rolna Jelenia Góra Sobieszów
Jelenia Góra Sobieszów · Działka rolna · 325400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
602 000 zł
2 zł / m²

Działka Jelenia Góra Sobieszów na sprzedaż bezpośrednio
32,54 ha roli w Jeleniej Górze prawidłowa kultura rolna 18,500 za ha...

Działka rolna Królikowice, ul. Kobierzycka
Królikowice, ul. Kobierzycka · Działka rolna · 270141 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 322 256 zł
16 zł / m²

Działka Królikowice na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Królikowice. Grunty klasy II i częściowo IIIa. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: grunty orne. Opis działki: Działka o powierzchni 270 000 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski, pokryty uprawami. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy podmiejskie. Odległość od centrum Kobierzyc: 2 km. Sąsiedztwo: uprawy, tereny zielone....

Działka rolna Miłoszyce
Miłoszyce · Działka rolna · 270000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 800 000 zł
40 zł / m²

Działka Miłoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o pow. 27 ha położony w Miłoszycach k/ Jelcza Laskowice, miasta o dużym potencjale rozwoju z siedzibami licznych firm polskich i inwestorów zagranicznych wyposażony we wszystkie media, w MPZP przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową, część pod usługi, handel, produkcję itp. Cena 40zł/m2. Inwestycja na przyszłość lub pod budowę osiedla.Cena do negocjacji dla poważnego inwestora....

Działka rolna Grędzina
Grędzina · Działka rolna · 266100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 042 440 zł
4 zł / m²

Działka Grędzina na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania atrakcyjna działka rolna w Grędzinie, gmina Jelcz - Laskowice, o powierzchni 26,61 ha, uprawiana, położona przy drodze asfaltowej Jelcz-Laskowice - Oleśnica.  Działka położona przy lesie. Istnieje możliwość obejrzenia działki po uprzednim umówieniu spotkania....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.