Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia działki rosnąco
Powierzchnia działki malejąco

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2503 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2325) oraz niepowtarzające się oferty agencji (178).

Działka budowlana Jaworek
Jaworek · Działka budowlana · 100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 zł
65 zł / m²

Działka Jaworek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane w spokojnej okolicy. Dociągnięte media....

Działka budowlana Kudowa-Zdrój, ul. Władysława Broniewskiego
Kudowa-Zdrój, ul. Władysława Broniewskiego · Działka budowlana · 100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
1500 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w kudowie zdroju...

Działka budowlana Żmigród
Żmigród · Działka budowlana · 108 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
4630 zł / m²

Działka Żmigród na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana mieszkalno-usługowa niezabudowana w centrum Żmigrodu woj. Dolnośląskie.Warunki zabudowy szeregowej 3 kondygnacje oraz piwnica.Lokalizacja przy trasie nr 5, S5, lini pkp Wrocław-Poznań....

Działka inna Złotoryja Centrum, ul. Juliusza Słowackiego 7D
Złotoryja Centrum, ul. Juliusza Słowackiego · Działka inna · 119 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
1849 zł / m²

Działka Złotoryja Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka wraz z budynkiem podpiwniczonym.Powierzchnia piwnicy 35 m2 do zagospodarowania.powierzchnia handlowa lub usługowa 33 m 2 .Możliwość rozbudowy .WC , możliwość podłączenia CO z sieci miejskiej.Usytułowanie w centrum osiedla....

Kamienna Góra Centrum, ul. Stefana Żeromskiego · Działka inwestycyjna · 155 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
1032 zł / m²

Działka Kamienna Góra Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Działka w ścisłym centrum Kamiennej Góry, usługowo-mieszkalna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na budynek 2,5-3,5 kondygnacji. Wszystkie media w działce. Księga wieczysta. Cena do niewielkiej negocjacji. ...

Działka rekreacyjna Wrocław Krzyki, ul. Opoczyńska
Wrocław Krzyki, ul. Opoczyńska · Działka rekreacyjna · 164 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
37 zł / m²

Działka Wrocław Krzyki na sprzedaż bezpośrednio
Srzedam dobrze zadbany ogródek dzialkowy wraz z e stołem, ławkami i parasolem (jak na foto) mieszczący się na ogródkach działkowych "Aleja Wisnie " pomiędzy ulicami Sztabowa a Wiśniowa we Wrocławiu. ...

Działka rekreacyjna Lubin
Lubin · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
75 zł / m²

Działka Lubin na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Lubinie ROD Barbara w pełni wyposażona gotowa do natychmiastowego użytku idealna na wypoczynek przez cały sezon wiosenno -letnio- jesienny jest wszystko co potrzeba na rodzinny wypoczynek polecam...

Działka rekreacyjna Polkowice, ul. 11 Lutego 212
Polkowice, ul. 11 Lutego · Działka rekreacyjna · 200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 500 zł
28 zł / m²

Działka Polkowice na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka ogrodowa nr 212 ok. 2 ary na ROD Relaks przy ul. 11-go Lutego w Polkowicach w okolicach domu działkowca. Altanka murowana, składa się z dwóch pomieszczeń: 1 pokój w którym znajduje się piec, a drugie to pomieszczenie gospodarcze. Prawie pod całą altanką znajduje się piwnica. Na zewnątrz znajduje się wychodek przy, którym jest miejsce do przechowywania narzędzi itp. Na działce znajduje się kompostownik i basen na wodę murowany. Na działce jest prąd i woda w sezonie. Na ...

Działka inwestycyjna Kamienna Góra, ul. Stefana Okrzei
Kamienna Góra, ul. Stefana Okrzei · Działka inwestycyjna · 207 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
314 zł / m²

Działka Kamienna Góra na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna pod budowę kamienicy 3-4 kondygnacyjnej, centrum miasta....

Działka budowlana Dzierżoniów, ul. Garncarska
Dzierżoniów, ul. Garncarska · Działka budowlana · 208 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
1731 zł / m²

Działka Dzierżoniów na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka w centrum Dzierżoniowa na ul.Garncarskiej , pow. 208m2 + projekt na zabudowę Więcej informacji udzielę telefonicznie....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.