Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

2603 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2367) oraz niepowtarzające się oferty agencji (236).

Działka budowlana Niedźwiedzica
Niedźwiedzica · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
45 zł / m²

Działka Niedźwiedzica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w spokojnej i malowniczo położonej miejscowości Niedźwiedzica, gmina Walim, 10 km od Wałbrzycha. Widok z działki na Wielką Sowę, Ślężę, Wrocław (Sky Tower) Zamek Grodno. Działka położona jest na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.... 4 dni temu

Działka rolna Miedziana
Miedziana · Działka rolna · 28500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
1 zł / m²

Działka Miedziana na sprzedaż bezpośrednio
Jak w tytule sprzedam ziemię w jednym kawałku 2,85 ha klasa ziemi 3... 4 dni temu

Działka budowlana Kudowa-Zdrój
Kudowa-Zdrój · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
150 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 10 arów w Kudowie Zdroju. Pięknie położoną na wzgórzu. widoki cudowne, Polecam!!... 4 dni temu

Działka budowlana Kruków, ul. Zamkowa 7
Kruków, ul. Zamkowa · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
30 zł / m²

Działka Kruków na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż dwie piękne, atrakcyjne, malowniczo położone działki. Bardzo ładna okolica w sąsiedztwie las, nowe domki jednorodzinne. Dojazd drogą asfaltową. Atrakcyjne działki nieuzbrojone jedna z zaczętymi pozwoleniami na budowę. W drodze znajdują się media: prąd, woda, kanalizacja- szambo ekologiczne, gaz własny- butla. Działki jest prostokątna o wymiarach 30x80. Jedna plaska a druga na skarpie..Powierzchnia 3000m2, cena 30zł/m2. Działki położone w miejscowości Kruków koło Żarowa. Świetny dojaz... 5 dni temu

Działka budowlana Stara Łomnica
Stara Łomnica · Działka budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
55 zł / m²

Działka Stara Łomnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w miejscowości Stara Łomnica okolice Kłodzka. Działka posiada przyłącze energetyczne. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej z dostępem do wodociągów. Działka jest nasłoneczniona z pięknymi widokami na góry.... 5 dni temu

Działka budowlana Strzelce
Strzelce · Działka budowlana · 1150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
48 zł / m²

Działka Strzelce na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Kolonii Strzelce gm Dobroszyce. Ładnie położona , blisko las, od drogi asfaltowej 200 m. Dobry dojazd. Więcej informacji podam telefonicznie.... 5 dni temu

Działka rolna Bystrzyca Górna
Bystrzyca Górna · Działka rolna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
85 zł / m²

Działka Bystrzyca Górna na sprzedaż bezpośrednio
Działka obecnie jest rolna, posiada dostęp do wody, oraz prąd. 10 a, 85 tysięcy możliwość kupienia większej przed podziałem. Do negocjacji. ... 5 dni temu

Działka budowlana Droszków
Droszków · Działka budowlana · 4400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
39 zł / m²

Działka Droszków na sprzedaż
Działka z dobrym dojazdem drogą asfaltową z dwóch stron Narożna działka o powierzchni 4400 m2 w malownicznej wsi 10 km od Kłodzka. Działka w połowie zalesiona, co daje gwarancję, że obok nie powstanie więcej domów. Bardzo cicha i spokojna okolica z pięknymi widokami. Lokalizacja idealna na działalność agroturystyczną....

Działka budowlana Legnica
Legnica · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
25 zł / m²

Działka Legnica na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ulesie. Dojazd do działki: zjazd z drogi gminnej wewnętrznej, mającej połączenie z drogą publiczną. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1400 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: podmiejskie linie autobusowe. Odległość od centrum Legnicy: 4 km. Sąsiedztwo: działki budowlane, domy....

Działka budowlana Paszowice
Paszowice · Działka budowlana · 23900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
63 zł / m²

Działka Paszowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Paszowice - około 600 m od zjazdu drogi S3. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe, produkcja, usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 23 900 m2 w kształcie prostokątu. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, woda - 100 m od działki. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Jawora: 3 km....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.