Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2168 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2011) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka inwestycyjna Wrocław Strachowice, ul. ppłk. Stanisława Skarżyńskiego
Wrocław Strachowice, ul. ppłk. Stanisława Skarżyńskiego · Działka inwestycyjna · 2944 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
883 200 zł
300 zł / m²

Działka Wrocław Strachowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania duża działka z przeznaczeniem dla biznesu, w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska -cargo, w niedalekiej odległości lotnisko pasażerskie i w sąsiedztwie wjazdu na autostradową obwodnicę miasta. Ustalone warunki zabudowy (zdjęcie). Utwardzona (kostka betonowa),...

Działka inwestycyjna Radwanice
Radwanice · Działka inwestycyjna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
300 zł / m²

Działka Radwanice na sprzedaż bezpośrednio
Działka w miejscowości Radwanice, przy trasie Wrocław-Oława, w sąsiedztwie stacji benzynowej. Wszystkie media....

Działka budowlana Tyniec Mały, ul. Domasławska
Tyniec Mały, ul. Domasławska · Działka budowlana · 1890 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
567 000 zł
300 zł / m²

Działka Tyniec Mały na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Tyńcu Małym przy ulicy Domasławskiej róg Sosnowej. Podłączone wszystkie media. ...

Działka budowlana Kudowa-Zdrój Centrum, ul. Stefana Okrzei
Kudowa-Zdrój Centrum, ul. Stefana Okrzei · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
300 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w centrum Kudowy Zdroju. Cena do negociacji Prosze o Kontakt:...

Działka inwestycyjna Kiełczów, ul. Akacjowa
Kiełczów, ul. Akacjowa · Działka inwestycyjna · 2817 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
842 000 zł
299 zł / m²

Działka Kiełczów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka dla dewelopera z rozpoczętą budową 6 domów Obecnie stan 0, wylane fundamenty wraz z sciana z bloczków betonowych Powierzchnia 2817 m2 w centrum Kiełczowa 2 km od granic Wrocławia Docelowo – Projektowana budowa prestizowego zamknietego osiedl...

Działka budowlana Wrocław Kowale
Wrocław Kowale · Działka budowlana · 12842 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 800 000 zł
296 zł / m²

Działka Wrocław Kowale na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam działkę budowlaną , położona na Kowalach w pobliżu salonu Mercedesa pow.12842 cena za metr 300zl do małej negocjacji ....

Działka budowlana Wrocław, ul. Marszowicka
Wrocław, ul. Marszowicka · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
383 500 zł
295 zł / m²

Działka Wrocław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, o powierzchni 1300 m2 położoną we Wrocławiu przy ul. Marszowickiej. Działka przylega do Osiedla Malowniczego. Możliwość zamiany za mieszkanie lub lokal usługowy. Zapraszam do obejrzenia....

Działka budowlana Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie · Działka budowlana · 1390 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
405 000 zł
291 zł / m²

Działka Kąty Wrocławskie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kąty Wrocławskie. Dojazd do działki: droga żwirowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna oraz usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1390 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski porośnięty zielenią. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja, gaz....

Działka inwestycyjna Wrocław Widawa, ul. Księgarska 31
Wrocław Widawa, ul. Księgarska · Działka inwestycyjna · 4639 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
280 zł / m²

Działka Wrocław Widawa na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Szklarska Poręba, ul. Jana Kasprowicza 31
Szklarska Poręba, ul. Jana Kasprowicza · Działka budowlana · 1476 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
410 000 zł
278 zł / m²

Działka Szklarska Poręba na sprzedaż bezpośrednio
Oferta sprzedaży rozpoczętej inwestycji budowlanej w sercu Karkonoszy Przedmiot sprzedaży : trzy graniczące ze sobą działki budowlane + pozwolenia na budowę + projekty budowlane + dzienniki budowy + rozpoczęta zabudowa. media: prąd i kanalizacja miejska doprowadzona, gazociąg 200 m, linia tele...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.