Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2352 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2124) oraz niepowtarzające się oferty agencji (228).

Żmigród · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
20 zł / m²

Działka Żmigród na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane powiat trzebnicki gmina żmigród działki wielkości 10 i 20 a 3 km od Żmigrodu około 40 km od Wrocławia lub zamienię na samochód lub mieszkanie lub dom w Brzegu dolnym lub inne propozycje mogę dopłacić oczywiście cena podana tyczy się 10 a do negocjacji... dodano przedwczoraj

Działka rolno-budowlana Twardogóra, ul. Trzebnicka
Twardogóra, ul. Trzebnicka · Działka rolno-budowlana · 10150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
10 zł / m²

Działka Twardogóra na sprzedaż bezpośrednio
Pilne!!! Sprzedam działkę w Twardogórze przy ul. Trzebnickiej z ładnym widokiem przy lesie. Powierzchnia 10150 m2. Dobry sposób na inwestycje. Można podzielić na budowlane i sprzedać z czterokrotnym zyskiem. ... 4 dni temu

Wrocław Krzyki, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej · Działka budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 000 zł
900 zł / m²

Działka Wrocław Krzyki na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona bezpośrednio przy ul.gen. J.Kustronia dojazd ul. Obrońców Poczty lub.ul. Marii Witek. Działka z trzech stron zabudowana -zabudową wielorodzinną ,szeregową , jednorodzinną wolnostojącą. Działka objęta MPZP./ Uchwała nr.XXI/1792/04 Do mediów ok. 60m Cena 900zł / 1mkw /jest ceną... 4 dni temu

Paczków, Paczków · Działka budowlana · 1036 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 200 zł
35 zł / m²

Działka Paczków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane we wsi Paczków,6 km od Bierutowa.Powierzchnia 10-31 arów.Okolica spokojna,więcej pod numerem telefonu.... 5 dni temu

Strzegom · Działka rolna · 35000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
6 zł / m²

Działka Strzegom na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w Strzegomiu pow. 3,5ha, II klasa, w ciągłej uprawie... 5 dni temu

Działka rekreacyjna Wrocław Psie Pole
Wrocław Psie Pole · Działka rekreacyjna · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
658 900 zł
60 zł / m²

Działka Wrocław Psie Pole na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną. Ogrodzona , wyrównana. Bezpośrednio przy działce dostęp do prądu i wody.... 5 dni temu

Działka rolna Pieszyce
Pieszyce · Działka rolna · 14454 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
109 000 zł
8 zł / m²

Działka Pieszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w najładniejszej części miasteczka Pieszyce.Kształt nieregularny,częściowo porośnięta drzewostanem.Nie używana 15 lat. Grunty orne-lVa.0.3799 Użytki zielone-lll-10655.Calosc 1.5ha.Z dwóch stron płynie strumyk.Prąd około 100m od działki.Polecam.... 5 dni temu

Działka budowlana Głogów
Głogów · Działka budowlana · 801 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
65 zł / m²

Działka Głogów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Serby. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 801 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd. Opis lokalizacji: Komunik...

Działka Mirków, ul. Wolności
Mirków, ul. Wolności · 17808 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 069 000 zł
228 zł / m²

Działka Mirków na sprzedaż
Działka położona w miejscowości Mirków. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenia działki: zabudowa wielorodzinna (zbywca dysponuje całym projektem osiedla oraz oferuje pomoc przy prowadzeniu inwestycji). Opis działki: Działka o powierzchni 17 808 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski...

Działka rolna Bieniowice
Bieniowice · Działka rolna · 18100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 600 zł
6 zł / m²

Działka Bieniowice na sprzedaż
2 działki rolne położone w miejscowości Bieniowice. Dojazd do działek: transport własny. Przeznaczenie: rolnicza przestrzeń produkcyjna. Opis działek: Działka o łącznej powierzchni 18100 m2 w kształcie prostokątnym. Teren: płaski. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległo...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.