Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2303 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2050) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Działka budowlana Dębno
Dębno · Działka budowlana · 1977 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
35 zł / m²

Działka Dębno na sprzedaż bezpośrednio
Malownicza działka budowlana o pow. 1977m2, położona na terenie parku krajobrazowego "Dolina Jezierzycy" w miejscowości Dębno, ok 10 km od Wołowa i ok 50km od Wrocławia. Piękna, urokliwa i cicha okolica, idealna dla ceniących sobie spokój i kontakt z przyrodą. W pobliżu liczne stawy i las... dodano wczoraj

Działka budowlana Obora, ul. Diamentowa
Obora, ul. Diamentowa · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
11 zł / m²

Działka Obora na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działki budowlane w Oborze przy ul. Diamentowej numer 88/7 są w trakcie podziału więcej informacji na telefon.... dodano wczoraj

Działka budowlana Krzeszów, ul. Betlejemska
Krzeszów, ul. Betlejemska · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
67 zł / m²

Działka Krzeszów na sprzedaż bezpośrednio
Bezposredni wjazd z drogi afaltowej ul Betlejemska, ogrodzona, dzialka dla osoby ktora ma ogród w cenie działki, ponad 100 odmian drzew i krzewów ozdobnych, jabłon sliwka juz daje owoce. działka budowlana 2400m2, idealna w Krzeszowie , lokalizacja , urzadzony ogród 10 letni, na bieżaco pielegnowany... dodano wczoraj

Obora · Działka budowlana · 715 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
105 zł / m²

Działka Obora na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę Budowlana 7,15 ar Wszystkie media w obrysie działki Dobry asfaltowy dojazd... dodano wczoraj

Działka budowlana Bogatynia, ul. Pocztowa
Bogatynia, ul. Pocztowa · Działka budowlana · 1350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
50 zł / m²

Działka Bogatynia na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana ul Pocztowa dostęp do mediów. Ma byc zrobiona droga dojazdowa.... dodano wczoraj

Polkowice, ul. 11 Lutego · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
12 500 zł
42 zł / m²

Działka Polkowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka z altanką , drzewami owocowymi i ozdobnymi.Media:prąd,woda-w sezonie.... dodano wczoraj

Działka budowlana Iwiny, ul. Wiśniowa
Iwiny, ul. Wiśniowa · Działka budowlana · 1218 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
189 zł / m²

Działka Iwiny na sprzedaż bezpośrednio
Wrocław - Iwiny działka budowlana 1218 m2 na nowym osiedlu domków blisko miasta . Bardzo dobra komunikacja z miastem., ok 200m od przystanku autobusowego MPK. 6 km do centrum ( Dworzec Gł. PKP) .Ujęta w planie zagospodarowania jako budowlana (z ew. nieuciążliwymi usługami.) Przylegająca do działek z... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Głogów
Głogów · Działka budowlana · 801 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 000 zł
65 zł / m²

Działka Głogów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Serby. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 801 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd. Opis lokalizacji: Komunik...

Działka Mirków, ul. Wolności
Mirków, ul. Wolności · 17808 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 069 000 zł
228 zł / m²

Działka Mirków na sprzedaż
Działka położona w miejscowości Mirków. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenia działki: zabudowa wielorodzinna (zbywca dysponuje całym projektem osiedla oraz oferuje pomoc przy prowadzeniu inwestycji). Opis działki: Działka o powierzchni 17 808 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski...

Działka rolna Bieniowice
Bieniowice · Działka rolna · 18100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 600 zł
6 zł / m²

Działka Bieniowice na sprzedaż
2 działki rolne położone w miejscowości Bieniowice. Dojazd do działek: transport własny. Przeznaczenie: rolnicza przestrzeń produkcyjna. Opis działek: Działka o łącznej powierzchni 18100 m2 w kształcie prostokątnym. Teren: płaski. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległo...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.