Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2513 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2279) oraz niepowtarzające się oferty agencji (234).

Działka budowlana Kudowa-Zdrój Zakrze, ul. Boczna 4A
Kudowa-Zdrój Zakrze, ul. Boczna · Działka budowlana · 2535 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
91 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój Zakrze na sprzedaż bezpośrednio
W planie zagospodarowania mieszkalnictwo niskiej i średniej intensywności,pensjonatowe,usługi,rzemiosła.Cicha spokojna dzielnica przepiękny widok na śnieżke... 5 dni temu

Działka rolno-budowlana Żelazno
Żelazno · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
19 zł / m²

Działka Żelazno na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w spokojnej okolicy z asfaltowym dojazdem. W niedalekiej odległości drogi głównej Kłodzko/Lądek Zdrój-Bystrzyca Kłodzka... 5 dni temu

Działka rolna Konradówka Gołaczów
Konradówka Gołaczów · Działka rolna · 21500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
6 zł / m²

Działka Konradówka Gołaczów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny w miejscowości Gołaczów (2km od Chojnowa) aktualnie pole obsiane, dostępne od września. Dojazd drogą gruntową 700m od drogi nr 328.... 5 dni temu

Wrocław Widawa, ul. Sułowska · Działka inwestycyjna · 3826 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
418 zł / m²

Działka Wrocław Widawa na sprzedaż bezpośrednio
Działka z pozwoleniem na budowę sklepu,biur i magazynów hurtowni ogrodniczewj... 5 dni temu

Działka inwestycyjna Trzebnica, ul. Jana Pawła II
Trzebnica, ul. Jana Pawła II · Działka inwestycyjna · 1584 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
383 000 zł
242 zł / m²

Działka Trzebnica na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka inwestycyjna (nr działki: AM 10, dz. nr 210, obręb Trzebnica) prostokątna, płaska przeznaczona w MPZP pod budownictwo mieszkaniowe (3 kondygnacje) i usługi. Położona w centrum miasta w otoczeniu zieleni (bez konieczności wycinki drzew). Dla działki została zrobiona koncepcja bu... 5 dni temu

Działka budowlana Piszkawa
Piszkawa · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
37 zł / m²

Działka Piszkawa na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Piszkawie , cicho spokojnie 8 km od Oleśnicy, 15 km od Wrocławia.... 5 dni temu

Działka rekreacyjna Kulów
Kulów · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 900 zł
28 zł / m²

Działka Kulów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową w Kulowie w ROD HUTNIK nr. 320 o powierzchni 5 arów zagospodarowaną- iglaki, krzewy ,drzewa owocowe, kompostownik i nowy tunel foliowy ... 6 dni temu

Działka budowlana Kruszyn
Kruszyn · Działka budowlana · 1147 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
96 zł / m²

Działka Kruszyn na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana 1147m2, umiejscowiona na obrzeżu wsi Kruszyn, 3 km od Bolesławca, w cichej i spokojnej okolicy (w pobliżu las/300 m) z bezpośrednim dojazdem z drogi utwardzonej. Pełny dostęp do mediów. W sąsiedztwie (50 m) szkoła podstawowa, hala sportowa, boisko, Gminny Ośrodek Kultury... 5 dni temu

Działka inwestycyjna Kruszyn
Kruszyn · Działka inwestycyjna · 10000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
60 zł / m²

Działka Kruszyn na sprzedaż
Bardzo atrakcyjna działka przemysłowa 10.000m2, w edług MPZP możliwość budowy stacji benzynowej, magazynów logistycznych, hotelu, gastronomii, itp., w miejscowości Kruszyn, 3 km od Bolesławca. Działka z prawem zjazdu z drogi krajowej 94 i z drogi bocznej. Dłuższy bok działki graniczy z ... 5 dni temu

Działka inwestycyjna Wrocław
Wrocław · Działka inwestycyjna · 18883 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 499 994 zł
450 zł / m²

Działka Wrocław na sprzedaż
Działka w okazyjnej ofercie! Doskonała lokalizacja, idealne skomunikowanie z Rynkiem. Blisko stacja kolejki PKP. W miejscowym planie zabudowa wielorodzinna, także usługi. Załączono wypis z MPZP. Działka ustawna, w kształcie rombu, pełna infrastruktura, płaski teren. Lokalizacja - zachód ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.