Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2608 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2369) oraz niepowtarzające się oferty agencji (239).

Działka budowlana Wrocław Psie Pole, ul. Zielna
Wrocław Psie Pole, ul. Zielna · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
999 000 zł
333 zł / m²

Działka Wrocław Psie Pole na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 3000 m2, nieuzbrojona (media w drodze i na działce nieopodal) Cena 333 zł netto/m2 Całość 999 000 zł/netto Wymiary 50 m x 60 m Dojazd drogą utwardzoną. W bliskim sąsiedztwie nowe osiedla oraz pełna infrastruktura. Ustalenia MPZP dla działki: Przeznaczenie dział...

Działka budowlana Szklarska Poręba, ul. Jana Kasprowicza 31
Szklarska Poręba, ul. Jana Kasprowicza · Działka budowlana · 1476 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
490 000 zł
332 zł / m²

Działka Szklarska Poręba na sprzedaż bezpośrednio
Oferta sprzedaży rozpoczętej inwestycji budowlanej w sercu Karkonoszy Przedmiot sprzedaży : trzy graniczące ze sobą działki budowlane + pozwolenia na budowę + projekty budowlane + dzienniki budowy + rozpoczęta zabudowa. media: prąd i kanalizacja miejska doprowadzona, gazociąg 200 m, linia tele...

Działka budowlana Polanica-Zdrój
Polanica-Zdrój · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
780 000 zł
325 zł / m²

Działka Polanica-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
Niesamowita lokalizacja. Ostatnia taka działka! Ostatnia niezabudowana działka po tej stronie Wzgórza Marii, widok na panoramę miasta jak ze starych niemieckich pocztówek! Pięknie latem i zimą z widokiem na centrum Polanicy, deptak, kościół NMP. Na samej granicy lasu a jednocześnie blizi...

Działka budowlana Wrocław Zakrzów, ul. Konrada Wallenroda
Wrocław Zakrzów, ul. Konrada Wallenroda · Działka budowlana · 925 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 000 zł
323 zł / m²

Działka Wrocław Zakrzów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę budowlaną we Wrocławiu. Zakrzów, ul. Konrada Wallenroda (obok Polaru). Ostatnia niezabudowana działka w okolicy (wszyscy sąsiedzi są już wybudowani, więc nikt nie wybuduje się pod oknem). Na działce panuje cisza i spokój, wszyscy sąsiedzi są zwróceni ogrodami w stronę działk...

Działka budowlana Wrocław Psie Pole, ul. Opoczyńska
Wrocław Psie Pole, ul. Opoczyńska · Działka budowlana · 1377 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
440 000 zł
320 zł / m²

Działka Wrocław Psie Pole na sprzedaż
Działka budowlana położona we Wrocławiu. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna bliźniacza, zabudowa jednorodzinna szeregowa, zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 400m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne me...

Działka budowlana Wrocław Krzyki, ul. Henryka Jareckiego
Wrocław Krzyki, ul. Henryka Jareckiego · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
317 zł / m²

Działka Wrocław Krzyki na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana przenaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną....

Działka budowlana Karpacz
Karpacz · Działka budowlana · 788 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
317 zł / m²

Działka Karpacz na sprzedaż bezpośrednio
Ładna ,płaska w prostokącie z widokiem na góry w dobrej lokalizacji....

Działka inwestycyjna Kamienna Góra, ul. Stefana Okrzei
Kamienna Góra, ul. Stefana Okrzei · Działka inwestycyjna · 207 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
314 zł / m²

Działka Kamienna Góra na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna pod budowę kamienicy 3-4 kondygnacyjnej, centrum miasta....

Działka Wałbrzych Piaskowa Góra, ul. Długa 2
Wałbrzych Piaskowa Góra, ul. Długa · 4382 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 350 000 zł
308 zł / m²

Działka Wałbrzych Piaskowa Góra na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Wałbrzychu przy ul.Długiej 2. Działka ma atrakcyjną lokalizację w dzielnicy handlowej miasta - Piaskowa Góra. Jest usytuowana naprzeciw marketu OBI. ...

Działka inwestycyjna Karpacz Wilcza Poręba, ul. Wilcza
Karpacz Wilcza Poręba, ul. Wilcza · Działka inwestycyjna · 1041 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 108 zł
308 zł / m²

Działka Karpacz Wilcza Poręba na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w Karpaczu przy ul. Wilczej, w dzielnicy Wilcza Poręba. Działka o powierzchni 1041 m2 w bardzo atrakcyjnej okolicy naprzeciwko Parku Bajek oraz przy samym wyciągu narciarskim.  W planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową j...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.