Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki Elbląg - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

29 działek na sprzedaż Elbląg. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (21) oraz niepowtarzające się oferty agencji (8).

Działka inwestycyjna Elbląg, ul. Królewiecka
Elbląg, ul. Królewiecka · Działka inwestycyjna · 2550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
790 000 zł
310 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjna pod zabudowę mieszkalna do 8 kondygnacji...

Działka inwestycyjna Elbląg, ul. Królewiecka
Elbląg, ul. Królewiecka · Działka inwestycyjna · 738 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
386 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przy ul.Królewieckiej w Elblągu....

Działka rolno-budowlana Elbląg, ul. Okrężna 12
Elbląg, ul. Okrężna · Działka rolno-budowlana · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 200 000 zł
110 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Grunt położony jest w Elblągu, 1 km od Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, przy ul Okrężnej 12, na obrzeżach Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej. W jego skład wchodzą dwie działki: rolna nr 529 o pow. 1,2391 ha i leśna nr 530 o pow. 0,6615 ha. Naturalną granicą działki na południu jest strumyk, a na wschodzie działki rzeczka Kumiela (Dzikuska). Na drodze strumyku, w granicach działki, znajduje się niecka starego stawu rybnego i pozostałości grobli, Staw i groblę można odbudować. Na mapie...

Elbląg · Działka budowlana · 587 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
277 000 zł
472 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się pomiędzy ulicami Pomorską i Pułkownika Dąbka. W sprawie kupna proszę o kontakt telefoniczny....

Działka rekreacyjna Elbląg Bielany
Elbląg Bielany · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 zł
13 zł / m²

Działka Elbląg Bielany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno-ogrodniczą na Bielanach o pow.350m2, Nr działki 168,dobry dojazd autobusem nr30. Na działce duża altanka murowana,drzewka owocowe oraz krzewy. Doprowadzona woda,możliwość podłączenia prądu. Sąsiedzi bardzo przyjazni ;) Więcej informacji pod nr.telefonu....

Elbląg · Działka rolna · 3360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
18 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę nr 151/9 o powierzchni 0,3360 ha, zlokalizowaną w obrębie Ogrodniki, gmina Milejewo, dla której prowadzona jest Księga Wieczysta EL1E/00087535/5.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Milejewo działka oznaczona jest symbolem R - grunty orne, łąki i pastwiska....

Elbląg, ul. Nowodworska · Działka inwestycyjna · 8900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
578 500 zł
65 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzalke inwestycyjna pow 0.89 ha w Elblagu przy ul Nowodworskiej31. Zgodnie zPZP dzialka ta przeznaczona jest pod zabudowe - uslugowo- premyslowa z mozliwoscia budowy domu mieszkalnego.prad woda w poblizu.Dzialka zmajduje sie na terenie miejskim czesciowo odrolniona. Wartosc oferty 65zl za metr...

Działka Elbląg, ul. Rumiankowa
Elbląg, ul. Rumiankowa · 3342 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 000 zł
47 zł / m²

Działka Elbląg na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kamionek Wielki. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rolno- budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 3342 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, pochyły. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: MPK, PKS. Odległość od centrum Elbląga: około 10 km. Sąsiedztwo: nowa zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: las. Usługi: sklepy....

Działka budowlana Elbląg Dąbrowa, ul. Królewiecka
Elbląg Dąbrowa, ul. Królewiecka · Działka budowlana · 3097 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
209 000 zł
67 zł / m²

Działka Elbląg Dąbrowa na sprzedaż
Działka budowlana 3097 m2 w Elblągu przy Bażantarni. Działka budowlana o pow. 3097 m2, urokliwie zlokalizowana w granicach administracyjnych Elbląga i w otulinie Parku Krajobrazowego Bażantarnia. DĄBROWA I tuż przy Bażantarni. Wyjątkowo urokliwa lokalizacja, w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum Elbląga. Działka budowlana o regularnym prawie kwadratowym kształcie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z obowiązującym planem Dąbrowa cz. I ((UCHWA...

Działka budowlana Elbląg Dąbrowa, ul. Królewiecka
Elbląg Dąbrowa, ul. Królewiecka · Działka budowlana · 3377 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 000 zł
68 zł / m²

Działka Elbląg Dąbrowa na sprzedaż
Działka budowlana 3097 m2 w Elblągu przy Bażantarni. Działka budowlana o pow. 3097 m2, urokliwie zlokalizowana w granicach administracyjnych Elbląga i w otulinie Parku Krajobrazowego Bażantarnia. DĄBROWA I tuż przy Bażantarni. Wyjątkowo urokliwa lokalizacja, w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum Elbląga. Działka budowlana o regularnym prawie kwadratowym kształcie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z obowiązującym planem Dąbrowa cz. I ((UCHWAŁ...

  1 2 3

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.