Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki Dąbrowa Górnicza - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

78 działek na sprzedaż Dąbrowa Górnicza. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (70) oraz niepowtarzające się oferty agencji (8).

Dąbrowa Górnicza Łosień, ul. Ząbkowicka · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
123 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Łosień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Łośniu mieszczącą się przy ul. Ząbkowickiej okolice Dąbrowy Górniczej. Szerokość działki to 21,5 m, długość 55m. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.... 3 dni temu

Działka rolno-budowlana Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Rzeczna
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Rzeczna · Działka rolno-budowlana · 1627 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
162 700 zł
100 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno – budowlaną o powierzchni 1627m2 położoną w Strzemieszycach Wielkich przy ul. Rzecznej (nr działki: 2843/2) Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 23 x 45m, częściowo ogrodzona. Dla nieruchomości prowadzona jest Księga Wieczysta: KA1D/00006972/1 Jest w niej ujawniona dożywotnia służebność drogi dojazdowej. Hipoteka oczywiście bez obciążeń... 7 dni temu

Działka rekreacyjna Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza · Działka rekreacyjna · 324 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
56 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie Ogródków Działkowych w Dąbrowie Górniczej w okolicy Parku Zielona . Działka jest zadbana , altana na podmurówce w dobrym stanie . Prąd i woda doprowadzone do działki. Elementy małej architektury takie jak huśtawka i mała szklarnia oczywiście zostają. Więcej informacji na telefon....

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie · Działka budowlana · 3827 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
382 700 zł
100 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Oferuje do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie. Działka jest nieogrodzona o powierzchni 3827 m 2, szerokości 48 m. Media: kanalizacja, prąd, woda,gaz na działce. W cenę działki, wliczony jest udział w drodze wewnętrznej. Spokojna okolica, osiedle nowo powstałych domów jednorodzinnych. Teren jest płaski z pasem lasu....

Działka rekreacyjna Dąbrowa Górnicza, ul. Walerego Wróblewskiego
Dąbrowa Górnicza, ul. Walerego Wróblewskiego · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
80 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ o powierzchni 400 m2. na terenie ogródków działkowych ROD ul Walerego Wróblewskiego w Dąbrowie Górniczej. Działka usytuowana jest niedaleko Pogorii III Na terenie działki murowana , ocieplona altana , woda , murowany grill , ławeczka. W altanie znajduje się pomieszczenie gospodarcze , duży pokój , kuchnia ze zlewem i osobne wejście do WC. Na wiosnę planowane jest przyłączenie prądu. Kontakt telefoniczny....

Dąbrowa Górnicza Gołonóg, ul. Tworzeń · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
150 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Gołonóg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Gołonóg ul. Tworzeń. Działka w kształcie prostokąta....

Działka inwestycyjna Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Aleksandra Puszkina
Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie, ul. Aleksandra Puszkina · Działka inwestycyjna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
100 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Działka 10000 m2 (1 ha) niezabudowana, woda, prąd, kanalizacja, telefon. Dobry dojazd....

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń
Dąbrowa Górnicza, ul. Tworzeń · Działka budowlana · 8395 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
750 000 zł
89 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Dojazd do działki: droga miejska asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa przemysłowa, magazynowa. Opis działki: Działka o powierzchni 8 385 m2 w kształcie zbliżony do litery "T". Teren: płaski, utwardzany. Dostępne media: woda, gaz, kanalizacja, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Dąbrowy Górniczej: około 10 km. Sąsiedztwo: zabudowania gospodarcze....

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Okradzionów, ul. Ziołowa
Dąbrowa Górnicza Okradzionów, ul. Ziołowa · Działka budowlana · 1358 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
122 220 zł
90 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Okradzionów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa Górnicza- Okradzionów. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 358 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony, częściowo zadrzewiony (z możliwością wycinki drzew przed transakcją kupna-sprzedaży). Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Dąbrowy Górniczej: około 10 km. Sąsie...

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza Okradzionów, ul. Ziołowa
Dąbrowa Górnicza Okradzionów, ul. Ziołowa · Działka budowlana · 1253 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 770 zł
90 zł / m²

Działka Dąbrowa Górnicza Okradzionów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dąbrowa Górnicza- Okradzionów. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1 253 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony, częściowo zadrzewiony (z możliwością wycinki drzew przed transakcją kupna-sprzedaży). Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Dąbrowy Górniczej: około 10 km. Sąsie...

  1 2 3 4 5 6 7 8

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.