Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki Częstochowa - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

130 działek na sprzedaż Częstochowa. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (116) oraz niepowtarzające się oferty agencji (14).

Działka budowlana Częstochowa, ul. Balladyny 18
Częstochowa, ul. Balladyny · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 000 zł
116 zł / m²

Działka Częstochowa na sprzedaż bezpośrednio
Piękna duża działka w bardzo spokojnej okolicy . Media w drodze (wkrótce gaz). Działka ogrodzona .... dodano wczoraj

Częstochowa Dźbów · Działka budowlana · 2745 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
71 zł / m²

Działka Częstochowa Dźbów na sprzedaż bezpośrednio
Działka z pozwoleniem na zabudowę mieszkalną. Media (woda, prąd, kanalizacja) w drodze. Dojazd drogą wewnętrzną. Wymiar 104 x 26m (jednym z krótszych boków działka graniczy z cmentarzem).... dodano przedwczoraj

Działka inwestycyjna Częstochowa Aniołów, ul. Wały Dwernickiego 253
Częstochowa Aniołów, ul. Wały Dwernickiego · Działka inwestycyjna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
150 zł / m²

Działka Częstochowa Aniołów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren inwestycyjny w Częstochowie - wjazd od ulicy Wały Dwernickiego 253. Dobry dojazd zarówno od miasta i od DK1.... 5 dni temu

Działka budowlana Częstochowa Kawodrza Górna
Częstochowa Kawodrza Górna · Działka budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
320 000 zł
94 zł / m²

Działka Częstochowa Kawodrza Górna na sprzedaż bezpośrednio
Działka z kanalizacją , prądem, z internetem ziemnnym staw z rybami...

Działka budowlana Częstochowa Liszka Dolna, ul. Nieduża 52A
Częstochowa Liszka Dolna, ul. Nieduża · Działka budowlana · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
120 zł / m²

Działka Częstochowa Liszka Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Liszce Dolnej (zaraz za Dżbowem), uzbrojoną (prąd i woda). Ogrodzoną. Z projektem domu 85m na dole, poddaszem użytkowym (nie drogi w postawieniu), garażem i altanką. Działka znajduje się na ul. Niedużej. Cicha i pięka okolica. Do działki jest doprowadzona droga (utwardzona z dożywotnią służebnością). Wykopane są już fundamenty i kupione zbrojenie. Negocjacja lub zamiana na mieszkanie dwu pokojowe....

Działka budowlana Częstochowa Błeszno, ul. Kolejowa 21
Częstochowa Błeszno, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 1806 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
138 zł / m²

Działka Częstochowa Błeszno na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana uzbrojona i ogrodzona, o obszarze 1806m2 i wymiarach 40m długa 43m szeroka. Świetna lokalizacja, wymiary, dojazd do działki z trzech stron sprawiają, że doskonale nadaje się na postawienie domu rodzinnego lub otwarcie działalności gospodarczej. Działka jest trochę zaniedbana gdyż właściciel opuścił kraj i poprosił mnie o pomoc w sprzedaży Wszelkie pytania proszę kierować pod numer tel. ...

Działka rolna Częstochowa Stradom, ul. Piastowska 246
Częstochowa Stradom, ul. Piastowska · Działka rolna · 2414 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
168 900 zł
70 zł / m²

Działka Częstochowa Stradom na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę na ul. Piastowskiej 246 Więcej informacji pod numerem telefonu. Gdybym nie odbierał proszę o wiadomość sms. Oddzwonię....

Działka budowlana Częstochowa Mirów, ul. Głogowa
Częstochowa Mirów, ul. Głogowa · Działka budowlana · 4000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
113 zł / m²

Działka Częstochowa Mirów na sprzedaż
Działka budowlana położona w Mirowie Dojazd do działki: droga asfaltowa Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowo-usługowa Opis działki: Działka o powierzchni 4000 m2 w kształcie prostokąta Teren: płaski Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie Odległość od centrum Częstochowy 6 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: las, obiekty sportowe Usługi: kościół, sklepy, szkoła, przedszkole, gimnazjum, ośrodek zdrowia, biblioteka publiczna....

Działka budowlana Częstochowa Grabówka, ul. Ikara
Częstochowa Grabówka, ul. Ikara · Działka budowlana · 17500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 250 000 zł
300 zł / m²

Działka Częstochowa Grabówka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Częstochowa w dzielnicy Grabówka. Dojazd do działki: z dwóch stron - ulicą Ikara lub drogą wojewódzką nr 43. Przeznaczenie: zabudowa mieszkalna / teren inwestycyjny. Opis działki: Działka o powierzchni 17500 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd, gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Częstochowy: około 5 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne. Rekreacja:...

Działka budowlana Częstochowa, ul. św. Kingi
Częstochowa, ul. św. Kingi · Działka budowlana · 5901 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
820 000 zł
139 zł / m²

Działka Częstochowa na sprzedaż
Działka budowlano rolna, położona w Częstochowie przy ulicy Kingi numer 62. Całkowita powierzchnia działki 5901 m.kw. Tereny mieszkaniowe 1443 : m.kw. Grunty orne : 4458 m.kw. Na terenie działki znajduje się budynek przemysłowy o powierzchni 180 m.kw. Przedmiotowy obszar nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, szeregową bądź wielorodzinną. Dostępne media : woda, prąd, kanalizacja, gaz w ulicy.W sąsiedztwie d...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.