Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki Bydgoszcz - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

108 działek na sprzedaż Bydgoszcz. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (104) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka inwestycyjna Bydgoszcz Osowa Góra, ul. Miedziana
Bydgoszcz Osowa Góra, ul. Miedziana · Działka inwestycyjna · 17797 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
676 286 zł
38 zł / m²

Działka Bydgoszcz Osowa Góra na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż 2, przylegające do siebie działki inwestycyjne o łącznej pow. 17797m2 w dogodnej lokalizacji przy ul. Miedzianej w Bydgoszczy ok. 500m od głównej drogi wylotowej nr 10 na Szczecin i Warszawę. Działki są w kształcie trapezu. W drodze przy działkach: gaz, woda, kanalizacja, ele...

Działka budowlana Bydgoszcz Szwederowo, ul. Stanisława Sadowskiego
Bydgoszcz Szwederowo, ul. Stanisława Sadowskiego · Działka budowlana · 940 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
310 000 zł
330 zł / m²

Działka Bydgoszcz Szwederowo na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana w Bydgoszcz,Szwederowo ul Sadowskiego o pow. 940 m2. długa52m 18szeroka18m Ogrodzona. Na działce: woda-kanalizacja-prąd W pobliżu działki zabudowane.możliwa zamiana...

Działka budowlana Bydgoszcz Osowa Góra
Bydgoszcz Osowa Góra · Działka budowlana · 770 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
136 zł / m²

Działka Bydgoszcz Osowa Góra na sprzedaż bezpośrednio
Piękne położenie w osiedlu jednorodzinnych domków w zaciszu leśnym (las z 3 stron) zaraz za pętlą na Osowej Górze. Działka z pozwoleniem na budowę projektu domu Z6 lustrzany ze strony www.z500.pl (uwaga ! projekt lustrzany, tzn. to co pod linkiem ale w odbiciu lustrzanym /odwrotnym/) http://z500...

Działka budowlana Bydgoszcz Fordon, ul. Konstantego Krygera
Bydgoszcz Fordon, ul. Konstantego Krygera · Działka budowlana · 528 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
192 720 zł
365 zł / m²

Działka Bydgoszcz Fordon na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM Działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem, 528m2 w Bydgoszczy (Stary Fordon ul. Krygera Konstantego). Przytulne osiedle domków jednorodzinnych. Bardzo dobra lokalizacja - blisko komunikacja miejska, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia, sklepy, las, boisko, plac zabaw itp. ...

Działka budowlana Bydgoszcz Miedzyń, ul. Trawnik 27
Bydgoszcz Miedzyń, ul. Trawnik · Działka budowlana · 578 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
187 850 zł
325 zł / m²

Działka Bydgoszcz Miedzyń na sprzedaż bezpośrednio
Działka graniczy z dolnym biegim Strugi Młuńskiej. Wszystkie media w ulicyTrawnik....

Działka budowlana Bydgoszcz Miedzyń, ul. Wierzbowa
Bydgoszcz Miedzyń, ul. Wierzbowa · Działka budowlana · 1426 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
556 140 zł
390 zł / m²

Działka Bydgoszcz Miedzyń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1426m2. Bardzo ładna lokalizacja. Więcej szczegółów telefonicznie...

Działka budowlana Bydgoszcz Górzyskowo, ul. Bronisława Potockiego
Bydgoszcz Górzyskowo, ul. Bronisława Potockiego · Działka budowlana · 522 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
156 600 zł
300 zł / m²

Działka Bydgoszcz Górzyskowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona blisko ciągów komunikacyjnych ( ul. Szubińska , Żwirki i Wigury). Z poziomu 1 piętra widok na lotnisko....

Działka rekreacyjna Bydgoszcz Szwederowo, ul. Bielicka
Bydgoszcz Szwederowo, ul. Bielicka · Działka rekreacyjna · 360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
53 zł / m²

Działka Bydgoszcz Szwederowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 360m  w Bydgoszczy  przy ul. Bielickiej ze starannie zadbanym trawnikiem obsadzona tujami z solidnym fundamentem - wylewką  pod zabudowę domku. Podłączony prąd, woda, ogrodzona. Cena 19000 do negocjacji  ...

Działka budowlana Bydgoszcz Fordon, ul. Brzegowa
Bydgoszcz Fordon, ul. Brzegowa · Działka budowlana · 2356 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
282 720 zł
120 zł / m²

Działka Bydgoszcz Fordon na sprzedaż bezpośrednio
Działka o łącznej powierzchni 2.356 m2(działka składa się z dwóch części: 1588 m2, 728 m2- stanowią one nierozerwalną całość). Na powyższą działkę  wydane jest pozwolenie na budowę wg projektu Niezapominajka z garażem dwustanowiskowym wg MG Projekt. Na działce jest woda - odwiert , prąd - licznik o...

Działka rekreacyjna Bydgoszcz Łęgnowo
Bydgoszcz Łęgnowo · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
51 zł / m²

Działka Bydgoszcz Łęgnowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w Łęgnowie,dojazd tramwajem nr 6....

      1 ... 8 9 10 11

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.