Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Powiat
Dzielnica
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki Biała Podlaska - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

36 działek na sprzedaż Biała Podlaska. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (24) oraz niepowtarzające się oferty agencji (12).

Biała Podlaska · Działka inwestycyjna · 17600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
14 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna. Ze względu na położenie przy drodze 811 oraz na dostępność mediów w odległości 100m sieci wodociągowej, energetycznej oraz linii zabudowy możliwości inwestycyjne bądź budowlane. Działka leży przy samej drodze 811 na trasie Biała Podlaska -Białystok, w odległości 15km od Białej Podlaskiej...

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Kolejowa 33
Biała Podlaska, ul. Kolejowa · Działka budowlana · 724 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
387 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z domem przy ulicy Kolejowej 33 w Białej Podlaskiej. Działka znajduje się pomiędzy ulicą Kolejową i Stacyjną, więc dostęp od obu ulic stanowi dużą zaletę. Doskonała lokalizacja, czy to do zamieszkania, czy do działalności handlowej, usługowej itp. W pobliżu dworzec PKP (ok. 100m.), przystanki autobusowe, z których odjeżdżają autobusy we wszystkie zakątki miasta; sklepy, centrum handlowe. Powierzchnia działki 724 m2 DOM: Powierzchnia użytkowa domu 125 m2; długość domu 16,4 ...

Działka budowlana Biała Podlaska
Biała Podlaska · Działka budowlana · 2588 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
258 800 zł
100 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Nr. działek: 2.295/2 2.296/2 2.293 2.294...

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Powstańców 34A
Biała Podlaska, ul. Powstańców · Działka budowlana · 918 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 000 zł
95 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną bez pośredników. Prąd podciągnięty, kanalizacja, droga asfaltowa pod samą działkę - niedawna inwestycja. Cicha i spokojna okolica, blisko tereny zielone. Blisko trasa Warszawa - Terespol (500 m). Adres: Biała Podlaska Powstańców 34 A...

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Grzybowa
Biała Podlaska, ul. Grzybowa · Działka budowlana · 737 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 500 zł
112 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Uzbrojona działka bezpośrednio przy ul. Grzybowej....

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Stefana Grodzickiego 6
Biała Podlaska, ul. Stefana Grodzickiego · Działka budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
164 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przy ul. Stefana Grodzickiego 6 -885 m2. Działka idealna pod budowę domu, wjazd op północy (wszystkie pomieszczenia ciemne typu garaż, kuchnia wiatrołap będą znajdowały się od północy), dla działki nie ustanowiono PZP, można wystąpić o warunki zabudowy pasujące do planowanego budynku. Działka jest równoległa do ul. Warszawskiej, 3 min. od centrum a jednocześnie cicha i spokojna okolica, działka ogrodzona jest z dwóch stron. W ul. Grodzickiego znajdują się sieci elektryczna, gaz...

Biała Podlaska · Działka budowlana · 699 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
172 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż bezpośrednio
Witam Posiadam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 7 arów w spokojnej części Białej Podlaskiej na obrzeżach osiedla francuska w kierunku do ul. Brzeskiej. Jest to ulica Księdza Edmunda Barbasiewicza, działka jest równa i uzbrojona z trzech stron zabudowana. Nr działki 2534....

Działka budowlana Biała Podlaska Wola, ul. Żwirki i Wigury
Biała Podlaska Wola, ul. Żwirki i Wigury · Działka budowlana · 1169 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
102 zł / m²

Działka Biała Podlaska Wola na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Biała Podlaska, w dzielnicy Wola. Dojazd do działki: drogą piaskową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1169 m2, w kształcie trapezu o wymiarach: 28 m x 28 m x 36 m x 56 m. Teren: płaski. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz woda indywidualna. Opis lokalizacji: Komunikacja: Linie autobusowe podmiejskie. Odległość od centrum Białej Podlaskiej: około 2 km. Sąsiedztwo: domy w zabudowie jednorodzinnej. Rekreacja: las...

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Graniczna
Biała Podlaska, ul. Graniczna · Działka budowlana · 600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 000 zł
122 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rakowiska. Dojazd do działki: drogą piaskową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 600 m2, w kształcie prostokątna. Teren: płaski. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz woda indywidualna. Opis lokalizacji: Komunikacja: Linie autobusowe. Odległość od centrum Białej Podlaskiej: około 4 km. Sąsiedztwo: domy w zabudowie jednorodzinnej. Rekreacja: las, ścieżka rowerowa, tereny zielone. Usługi: sklep spożywczy....

Działka budowlana Biała Podlaska, ul. Wiśniowa
Biała Podlaska, ul. Wiśniowa · Działka budowlana · 891 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
118 zł / m²

Działka Biała Podlaska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rakowiska. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Wymiary: 27m2 x 33 m2. Opis działki: Działka o powierzchni 891 m2, w kształcie prostokątna. Teren: płaski. Media: prąd, gaz, kanalizacja oraz woda indywidualna. Opis lokalizacji: Komunikacja: Linie autobusowe. Odległość od centrum Białej Podlaskiej: około 4 km. Sąsiedztwo: domy w zabudowie jednorodzinnej. Rekreacja: las, ścieżka rowerowa, tereny zielone. Usługi: ...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.