Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości
Zmiana województwa lub rodzaju nieruchomości spowoduje wyczyszczenie innych kryteriów.

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
usuń wybór
Miejscowość
Dzielnica
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło
Rozszerz lub usuń inne kryteria aby mieć większy wybór dla kryterium Źródło.

Działki Bełchatów - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

32 działek na sprzedaż Bełchatów. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (32)

Działka rekreacyjna Bełchatów
Bełchatów · Działka rekreacyjna · 275 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
102 zł / m²

Działka Bełchatów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 275,0 m2 w P.O.D. "Stokrotka" przy Al. Azalii nr 3 w Bełchatowie. Działka jest ogrodzona na której stoi altana z tarasem. Więcej informacji na telefon.... dodano wczoraj

Działka budowlana Bełchatów Domiechowice, ul. Myśliwska
Bełchatów Domiechowice, ul. Myśliwska · Działka budowlana · 650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 800 zł
106 zł / m²

Działka Bełchatów Domiechowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 650m2 położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, 4km od centrum Bełchatowa. Bardzo dobry dojazd. Działka słoneczna w kształcie prostokąta. W pobliżu sklepy, szkoła, przystanek mzk oraz klub fitness....

Bełchatów, ul. Boczna · Działka rekreacyjna · 629 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 725 zł
25 zł / m²

Działka Bełchatów na sprzedaż bezpośrednio
CENTRUM Bełchatowa.Sprzedam działkę przy końcu ul.Bocznej nad rzeką Rakówką.Obręb 13.Działka nr.173/1 .Cena 25 złotych za 1 metr kwadratowy...

Działka budowlana Bełchatów
Bełchatów · Działka budowlana · 978 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
66 zł / m²

Działka Bełchatów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania dwie działki budowlane w Bełchatowie obręb 16 o numerach 206/5 i 206/6 (jadąc ulicą Chełmońskiego przy restauracji Laura asfaltem czwarta działka budowlana) 206/5 o pow 9,64 ar za 85.000 206/6 o pow 9,78 ar za 65.000 na wiosnę przewidziane podłączenie prądu, cena do negocjacji...

Działka budowlana Bełchatów Binków, ul. Złota
Bełchatów Binków, ul. Złota · Działka budowlana · 914 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
148 zł / m²

Działka Bełchatów Binków na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana, bezpośrednio, bez biura nieruchomości. Lokalizacja: oś. Binków przy ul. Złotej (nowe osiedle domków jednorodzinnych). Powierzchnia działki 9,14 arów, w najlepszym możliwym układzie, czyli szerokiego prostokąta. Kompletna infrastruktura, tj. woda ciepła zimna, prąd, gaz, kanalizacja. Na działce nie były prowadzone prace budowlane. Teren nie jest ogrodzony. Własność, założona księga wieczysta, wolna od jakichkolwiek finansowych obciążeń. Osoby zainteresowane ...

Działka budowlana Bełchatów Politanice, ul. Daleka
Bełchatów Politanice, ul. Daleka · Działka budowlana · 803 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 300 zł
100 zł / m²

Działka Bełchatów Politanice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana ok. 8 arów przy ul. Dalekiej w Bełchatowie. Prąd, woda, ścieki i deszczówka w ulicy. Cena za m2 100 zł. Do sprzedania również 2 inne działki obok tej w cenie od 100 do 110 zł za m2....

Bełchatów, ul. Pabianicka · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
82 zł / m²

Działka Bełchatów na sprzedaż bezpośrednio
PILNE!!! Do sprzedania działka budowlana, 1 km do centrum, działka ogrodzona siatką z płytą betonową, ładna brama....

Działka rekreacyjna Bełchatów
Bełchatów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
183 zł / m²

Działka Bełchatów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładna zadbana działkę rekreacyjną na ogródkach działkowych stokrotka. Nowy domek w pełni wyposażony....

Działka budowlana Bełchatów, ul. Kalinowa
Bełchatów, ul. Kalinowa · Działka budowlana · 510 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
216 zł / m²

Działka Bełchatów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w pełni uzbrojona, także w CO. Położona w samym sercu spokojnego osiedla domków jednorodzinnych. Kształt prostokąta, pusta, brak ogrodzenia, dojazd z kostki brukowej. Brak sąsiadów z dwóch stron....

Bełchatów Bełchatówek, ul. Ludwikowska · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
100 zł / m²

Działka Bełchatów Bełchatówek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną na ul. Ludwikowskiej...

  1 2 3 4

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.