Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Cena
Cena/m²
zł/m²
Powierzchnia
Pow. działki
Źródło
Kolejność wyświetlania ogłoszeń:
Od najnowszych
Cena rosnąco
Cena malejąco
Cena za m2 rosnąco
Cena za m2 malejąco
Powierzchnia rosnąco
Powierzchnia malejąco

Domy, świętokrzyskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1173 domów na sprzedaż świętokrzyskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1152) oraz niepowtarzające się oferty agencji (21).

gospodarstwo Deszno
Deszno · 3700 m² · Gospodarstwo do zamieszkania Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
34 zł / m²

Dom Deszno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 3700m2 wraz z budynkami. Działka jest całkowicie uzbrojona tzn. wodociąg nie dawno założony oprócz tego jest studnia o głębokości 25m, internet oraz prąd. Działka mieści się na przeciwko parku w pobliżu jest przystanek autobusowy, sklep, przychodnia oraz punkt medyczny....

dom wolnostojący Lenarczyce
Lenarczyce · 3000 m² · Dom wolnostojący Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
50 zł / m²

Dom Lenarczyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dom w miejscowości Lenarczyce wraz z działką 30 arów. Na terenie domu znajdują się 2 budynki gospodarcze, ogród oraz studnia. Wiecęj informacji pod nr tel. Zapraszam...

dom wolnostojący Starachowice, ul. mjr. Nurta
Starachowice, ul. mjr. Nurta · 400 m² · Dom wolnostojący - stan surowy zamknięty Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
275 zł / m²

Dom Starachowice na sprzedaż bezpośrednio
Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 400 m2 w stanie surowym, położony na uzbrojonej działce o powierzchni 700 m2 przy ul. Majora Nurta w Starachowicach. Działka ogrodzona siatką. Na każdej kondygnacji znajdują się 3 pokoje. Dom posiada piwnicę 6 na 10 metrów z kanałem. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny....

dom wolnostojący Czekarzewice Drugie
Czekarzewice Drugie · 210 m² · Dom wolnostojący Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
357 zł / m²

Dom Czekarzewice Drugie na sprzedaż bezpośrednio
Dom nad rzeką Kamienną w miejscowości Czekarzewice Drugie, gmina Tarłów. Dojście do rzeki bezpośrednio z podwórka. Nieruchomość położona 10km od słynnego Parku Jurajskiego w Bałtowie. Powierzchnia działki ok 700m2. Na terenie posesji znajduję się dom o powierzchni ok 210m2, zbudowany z czerwonej cegły oraz białego pustaka. Dom składa się z parteru (duży korytarz, klatka schodowa, 4 duże pomieszczenie), I piętra (duży korytarz, 4 duże pomieszczenia) oraz poddasza, przeznaczonego również do zago...

Kunów, ul. Prosta · 358 m² · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
419 zł / m²

Dom Kunów na sprzedaż bezpośrednio
Firma oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny do remontu o powierzchni użytkowej 358 m2 usytuowany na działce 308/8 wraz z prawem samoistnego posiadania gruntu za kwotę 150.000 zł. Lokalizacja - Kunów ul. Prosta 9....

dom wolnostojący Brzozowa
Brzozowa · 190 m² · Dom wolnostojący Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
86 000 zł
453 zł / m²

Dom Brzozowa na sprzedaż bezpośrednio
Bezpośrednio od właściciela. Dom wolno stojący piętrowy wraz z działką ok 40a w odległości 100m od głównej drogi w miejscowości Brzozowa gm Tarłów pow. opatów w odległości 25km od Ostrowca Św i 35 km od Sandomierza w bliskiej ( 9 km ) odległości ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Bałtów. Parter zamieszkały, piętro w surowym stanie. Woda, prąd cena do uzgodnienia Proszę o kontakt telefoniczny...

Trzemoszna · 210 m² · Gospodarstwo Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
476 zł / m²

Dom Trzemoszna na sprzedaż bezpośrednio
Na działce znajduje się dom mieszkalny drewniany ,kryty eternitem z przyłączem energetycznym,budynek gospodarczy murowany kryty dachówką,budynek gospodarczy ,szczyty murowane pozostałe dwa boki odeskowane ,kryty eternitem...

bliźniak Bidziny
Bidziny · 250 m² · Bliźniak do wykończenia Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
480 zł / m²

Dom Bidziny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam w całości dom bliźniak położony w miejscowości Bidziny, wolnostojący, podpiwniczony, niewykończony. Do domu przylega pole rolne o wielkości 1 ha. Dom w jednej części posiada na dole kuchnię, przedpokój oraz bardzo duży pokój. W górnej kondygnacji dwa bardzo duże pokoje, klatkę schodową oraz wejście na dach. Druga strona domu do aranżacji własnej. Do domu doprowadzone są: gaz, światło, woda (kolektor w ulicy w planach),...

dom wolnostojący, 8 pokoi Sędziszów, ul. Marianowska
Sędziszów, ul. Marianowska · 200 m² · 8 pokoi · Dom wolnostojący - stan surowy zamknięty Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
500 zł / m²

Dom Sędziszów na sprzedaż bezpośrednio

dom wolnostojący Koprzywnica, ul. Osiecka
Koprzywnica, ul. Osiecka · 100 m² · Dom wolnostojący Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
500 zł / m²

Dom Koprzywnica na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie, sprzedam dom przy ul. Osieckiej. Dom znajdujący sie na działce o powierzchni 0,04ha....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.