Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Cena
Cena/m²
zł/m²
Powierzchnia
Pow. działki
Źródło

Domy, lubelskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1908 domów na sprzedaż lubelskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1826) oraz niepowtarzające się oferty agencji (82).

dom letniskowy Starosiele
Starosiele · 42 m² · Dom letniskowy Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
595 zł / m²

Dom Starosiele na sprzedaż bezpośrednio
Domek w zabudowie szeregowej murowany dwa pokoje aneks kuchenny lazienka taras...

dom wolnostojący, 1 pokój Horodło, ul. Tadeusza Kościuszki 4
Horodło, ul. Tadeusza Kościuszki · 45 m² · 1 pokój · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
600 zł / m²

Dom Horodło na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka wraz z domem i niewielkim budynkiem gospodarczym - oba do remontu. Działka w 2 częściach 1000 + 200 m.kw. - jak na zdjęciu. Przy ul. Kościuszki 4 w Horodle. Sprzedam albo wynajmę....

Zagórnik · 45 m² · 1 pokój · Siedlisko do odświeżenia Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
600 zł / m²

Dom Zagórnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość 1. Zabudowa zagrodowa: 1,1. Drewniany dom mieszkalny z bala o pow. 45 m2, z piwnicą, kryty eternitem, stan średni 1,2. Murowany budynek inwentarski o pow. 36 m2, kryty eternitem, stan średni. 2.Budowle i obiekty małej architektury: 2,1. Drewniana altana, studnia czerpalna, przybudówki drewniane. Uzbrojenia: sieć elektryczna, droga publiczna utwardzona. Przez miejscowość przechodzą połączenia autobusowe umożliwiające dojazd we wszystkie kierunki. Opis wykonany prze...

dom wolnostojący Kryniczki
Kryniczki · 70 m² · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
386 zł / m²

Dom Kryniczki na sprzedaż bezpośrednio
Dom na wsi, drewniany. Tani, NOWA CENA !!! Nie do negocjacji. Na działce 1000 m2. Media: prąd, woda z wodociągu. Dojazd: droga asfaltowa. Malownicza okolica: staw, źródła, Skierbieszowski Park Krajobrazowy. Tania nieruchomość na wsi. Bez pośredników. Sprzedam lub wynajmę....

dom wolnostojący, 1 pokój Typin
Typin · 55 m² · 1 pokój · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
509 zł / m²

Dom Typin na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania działkę o powierzchni 22 ar. Piękna malownicza okolica, cisza i spokój. działka na której stoi drewniany dom jest na wzgórku. Droga asfaltowa prowadzi do działki. Miejscowość znajduje się 10km od Tomaszowa Lubelskiego. W razie jakich kol wiek pytań proszę o kontakt telefoniczny...

dom wolnostojący, 2 pokoje Kobło
Kobło · 60 m² · 2 pokoje · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
483 zł / m²

Dom Kobło na sprzedaż bezpośrednio
Dom w m. Kobło 7 dojazd asfalt blisko Hrubieszowa...

dom wolnostojący, 2 pokoje Łukaszówka, Łukaszówka 3
Łukaszówka, Łukaszówka · 40 m² · 2 pokoje · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 900 zł
748 zł / m²

Dom Łukaszówka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania nieruchomość do remontu we wsi Łukaszówka nr.3 22-310 Kraśniczyn położona na działce 0,27 ha do tego jeszcze działka 0,12 ha(sady,grunty orne).Dom drewniany,parterowy,kryty papą,bez kanalizacji,woda doprowadzona pod dom,ogrzewany piecem,elektryczność doprowadzona.Drewno zdrowe(starodrzew)...

dom wolnostojący, 3 pokoje Kopina
Kopina · 60 m² · 3 pokoje · Dom wolnostojący do remontu Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
533 zł / m²

Dom Kopina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam w trybie pilnym dom wolnostojący do remontu na wsi. Cicha, spokojna okolica. Blisko lasu. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Woda, prąd podłączone, ogrzewanie z pieca kaflowego. Dom w stanie surowym, do generalnego remontu. Pomieszczenia: 3 pokoje, kuchnia, 2 ganki. Niepełne ogrodzenie. Działka 20 ar. Brak gruzu, bardzo dobra ziemia. Lokalizacja doskonała dla osób szukających ciszy i spokoju....

dom wolnostojący, 2 pokoje Dubienka, ul. Chełmska
Dubienka, ul. Chełmska · 55 m² · 2 pokoje · Dom wolnostojący Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
673 zł / m²

Dom Dubienka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania parterowy dom z działką. Dom położony jest przy głównej ulicy (ul.Chełmska), oddalony o 32km od Chełma-miasta powiatowego. Dom składa się z 2 pokoi, kuchni i 2 przedsionków. Jeden pokój i kuchnia umeblowane. W pobliżu szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, urząd gminy, przychodnia, apteka i kościół....

dom wolnostojący, 2 pokoje Izbica, ul. Lubelska 78
Izbica, ul. Lubelska · 100 m² · 2 pokoje · Dom wolnostojący do odświeżenia Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
370 zł / m²

Dom Izbica na sprzedaż bezpośrednio
Dom wolnostojący 60 m2 dwa pokoje i kuchnia ,murowany,pokryty blachą z możliwością rozbudowy na 10ar działce.Możliwość podłączenia sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.Murowany budynek gospodarczy nadający się na garaż. Własna studnia.Dom znajduje się w małej urokliwej miejscowości przy głównej trasie Krasnystaw-Zamość. Wszędzie blisko-sklepy,apteka,gmina,PKP,PKS. ...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.